LoL nasıl iyi oynanır?

Video izlemeyi bırak önce oyunu bilmeden sırf eğlence olsun diye izlersin çoğu da zaten bir video çıkartabilmek için kaç tane maç atıyordur sayısı bilinmez oyun içine girerek bire bir kendini analiz etmen gerek sonrasında videolardan belki birkaç bilgiyi öğrenebilirsin iyi oynayabilmek için sana yatkın Hero'ları bul ve seç sonradan koridoruna kendin karar versin direk ben kötüyüm demen gerekmiyor belki oynadığın Hero tam sana göre değildir oyun içi yardımcı programlar mevcut bunlardan birisini kullanabilirsin rün ve eşya diziliminde ilk başlarda sana çok yardımı dokunacaktır.

Oyuncularin yayinlari ozellikle Creed'in oldukca ogretici bence.
Lynxi atlamisim bu arada az şey ogrenmedim adamdan, kral adamdir.

Oyunu bilmeyene bunaltici gelebilir, gidip elayja falan izleyip bronz demir elo gameplay izlemek istiyorsaniz size kalmis.

Oyuncularin yayinlari ozellikle Creed'in oldukca ogretici bence.
Lynxi atlamisim bu arada az şey ogrenmedim adamdan, kral adamdir.

Oyunu bilmeyene bunaltici gelebilir, gidip elayja falan izleyip bronz demir elo gameplay izlemek istiyorsaniz size kalmis.

Creed hiç izlemedim neredeyse lynx arada yayınlarına denk geliyorum çok sevmediğim için fazla izlemiyorum elajya eğlenceli içerikleri atıyor YouTube bizim de bahsettiğimiz konu bu bir video izleyerek oyuna girilmez o adam videoyu çıkartabilmek kaç maç atıyordur kim bilir canlı yayın açsa feedliyor onu izleyen de AAA ne güzelmiş ben de yaparım ya bunun aynısı diyor ve oyuna girince işin öyle olmadığını anlayabiliyor.

LoL'ü çok kötü oynuyorum. Öğrenmek istiyorum. Ne zaman video açsam tamam böyleymiş deyip kapatıyorum ama sonuç yok. Bana video önerir misiniz? Ve ya oyunda tecrübeli arkadaşlar kendimi nasıl geliştiririm taktik verebilir misiniz?

Basit karakter odaklı oynayıp oynadığın karakterlerin kombolarını öğrenebilirsin. Onun dışında LoL'ü öğrenmek için oynaman gerekiyor. Ben de ilk başladığım da leş gibi oynuyordum. Oynadıkça alışıyorsun belli başlı şeylere. Yani işin özü kötü oynaya oynaya alışırsın iyi oynamaya.

LoL'ü çok kötü oynuyorum. Öğrenmek istiyorum. Ne zaman video açsam tamam böyleymiş deyip kapatıyorum ama sonuç yok. Bana video önerir misiniz? Ve ya oyunda tecrübeli arkadaşlar kendimi nasıl geliştiririm taktik verebilir misiniz?
Bu dediğimi yaparsan, gelişirsin. Kafa bulandırmana gerek yok.
Taowb izle + LoL oyna. Döngüyü sonsuz kez tekrarla.
Çok izle ilk başlarda. Yemek yerken falan. Aç izle. Maç aratırken yine izle. Maç bol atmayı unutma.

Eğer yeni başladıysan gayet normal, öncelikle oyundaki tüm itemleri tüm karakterleri bilmezsen haliyle karşına gelen rakiplerin hepsinde nasıl bir strateji uygulayacağını bilemezsin. Bunu en iyi ve en hızlı öğrenmenin yolu eğer oynayabileceğin iyi LoL bilen arkadaşın varsa onunla beraber konuşarak oynarsan oyunu çok daha iyi ve hızlı öğreneceğini düşünüyorum. Bunlarla beraber çokça pratik gerekli ama her maç bir şey öğrenmeyip hep döngüyü tekrar edersen bir şey öğrenemezsin. Bir de bunun yanında TR sunucusu tam bi kanser gerçekten. Eğer kendi başına kasmaya çalışırsan takımda TR sunucusu gereği garanti her 2 maçta bir feedleyen veya oynamayı bilmeyen kanser edici tek yaptığı küfür etmek olan şansı yaver giderse seni aşağılayan oyuncuya saygısını geçtim kendine saygısı olmayan %60’lık bir kitle var. Kısaca sorunun yanıtı bol bol pratik ve beraber oynayabileceğin bir kişi. YT videolarına da bakabilirsin ama ondan öğrenip uygulama şansın %1 iken kendin bilen birisiyle oynarsan mevcut bulunduğun maça göre sana o maça özel taktik verir. Anlat istediğim video izleyince o adamın yaptığı sadece karakter kombolarını uygularsın diğer türlü karşı takıma göre çıkacağın eşya, oynayış tarzı ve oyun stratejisinin aynı olması neredeyse imkansız.

Taowb, Creed vs. önermiş herkes. Ustam bunları izleme. Ayrıca kolay şampiyon değil, sevdiğin şampiyonu oyna. Kısaca OTP ol. Ben Türk yayıncıları önermiyorum. İllaki Türk önerecek isem closer ve halpern izle.

Yabancı içerik üreticileri, oynamak istediğin çarın zaten deli gibi oynayan ve ince detaylı bilenleri elbet çıkar.

Ayrıca kimse oyunu mükemmel oynayarak başlamadı. Oynayarak oturur zaten.

@coa3 iyi yazmışsın hocam. Eline sağlık.

Bir önceki oyunda yapılan hatalardan pay çıkar bir sonraki oyun o hatalardan kaçın ve oyunu okumaya çalış, ormancıysan rakip ormancın nerede kendi lokasyonuna göre tahmin et, orta koridor oyuncusu isen takasları kazanıp kazanamayacağını bilmiyorsan 3 levelda bir dene kazanamıyorsan gank bekle gibi gibi. Sadece neler olacağını kestir bu sayede ölmezsin ve daha çok kill çıkarma potansiyelin olur.

ARAM oyna. Karakterlere ve mekaniklere alıştıktan sonra yavaştan Sihirdar da oyna. ARAM dan sonra hala kendine güvenmiyorsan en yüksek zorluktaki bot lar ile alıştırma yap.
Bu arada en büyük tavsiyem Chat i info lar hariç hiç umursama. Ense köküne fiske atsam sınır kapısına uçacak 12 yaşındaki bebelerin küfürleri boş iş.

Geri
Yukarı