LoL nasıl oynanır?

buraji

Decapat
Daha fazla  
Bu aralar LoL'e çok sardım ama bir türlü maç kazanamıyorum. Takımdan ağır küfür yiyorum. Önerebileceğiniz bir çar var mı veya bir oynanış şekli?

Bu aralar LoL'e çok sardım ama bir türlü maç kazanamıyorum. Takımdan ağır küfür yiyorum. Önerebileceğiniz bir çar var mı veya bir oynanış şekli?

LoL'de oyun bilgisi mekanikten daha önemli (e-spor maçı oynamıyorsan) hele Türkiye serveri gibi koşup koşup adamın üstüne çullanan elemanların olduğu yerde çok daha önemli. Eşleşmeleri falan bilmen lazım. Görüş olmayan yere gitme karşıdaki şampiyon senden güçlüyse koridoru itme adam laneyi freezeler sen yaklaşırsan karşı ormancı gelir cezanı keser. Yavaş yavaş farmını kes kule altına yaslan diğerleri taşır.

Öncelikle belli bir yere kadar oynayarak öğrenmelisin level,rankını paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

Zwag kanalını izle, adamın harita kontrolüne ve item-champ bilgisine dikkat et . Faker olmana gerek yok akilli oynarsan kolsuz olsan bile platsin.

Şimdi kolay çar diye bir şey yoktur bana göre. Bana göre kolay oynanış şekli olan çar vardır.
Bir LoL atasözüne göre eğer Zed'i kavrarsan tüm oyun mekaniğini kavrarsın derler.
Başka bir LoL atasözüne göre Master Yi ve Garen çok kolay derler.
Benim beğendiğim başka bir LoL atasözüne görede Xin Zhao oyna derler.
Sen birini seç.
Öncelikle belli bir yere kadar oynayarak öğrenmelisin level, rankını paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

Rank kasması için 30 level olması gerek ve bunun için en az 2 ay oynaması gerek.

Çok oynayacaksın. Deneyim kazanacaksın. İki video izleyip gümüşe çıkmak videolarına pek kanma.
Zamanlar yeteneklerin gelişecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı