LoL nickinden ban yenir mi?

• Konuyu başlatan EymNn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

EymNn

Centipat
Daha fazla  
LoL nickimi değiştirmek istiyorum ama içinde küfür yok. Zaten Riot nickini mi değiştiriyor yoksa direkt ban mı yiyorsun? Raporlanacağım bir nick değil. Sadece meraktan soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle kullanıcı adları var ki hiçbiri ban yemiyorken küfür bulunmuyorsa sizinki kesinlikle sakıncalı değildir.

LoL nickimi değiştirmek istiyorum ama içinde küfür yok. Zaten Riot nickini mi değiştiriyor yoksa direkt ban mı yiyorsun? Raporlanacağım bir nick değil. Sadece meraktan soruyorum.

Galiba önce sana nick değiştirme fırsatı sunuyor. Oyundan perma ban yemiyorsun diye biliyorum. Eğer devam edersen nick banı yiyorsun diye biliyorum.

LoL oynayan arkadaşım oyunda ikonik "s2mle100leş" nickini kullanıyordu. Ban falan yemedi, hala oynuyor.

Hocam çok özür dileyerek söylüyorum ben oyunda nick aracılığıyla milletin dinine, ırkına, ailevi değelerine kadar küfürler eden insanlarla karşılaştım. Reportlamadığınız sürece hiçbir şey olmuyor, ben reportladım gene hiçbir şey olmadı.

Benim nickim "başı hariç 198cm"di. Bayağı oynadım sonrasında raporladılar galiba oyuna girişte yeni kullanıcı adı istediler. Bedavadan isim değiştirme yaptım.

Geri
Yukarı