LoL oynamayı bırakmak için oyun önerisi

Hangi serverde oynadın?

O kadar çok server de oynadım ki hepsini saymam mümkün değil hatırlamıyorum. Ama hatırladıklarımdan birkaç tane sayayım bari: Saltanat rina Duo, north, samia, cool, super2Online, novax, TR, Rüya, Ely, Sport... Gerçekten çok fazla oynadım o kadar çokki artık isimleri karıştırıyorum ve hatırlamıyorum 😅 ömrümü bitirdi oyun. Ha pişman mıyım? Hayır bir daha olsa bir daha oynarım.

O kadar çok server de oynadım ki hepsini saymam mümkün değil hatırlamıyorum. Ama hatırladıklarımdan birkaç tane sayayım bari: Saltanat rina Duo, north, samia, cool, super2Online, novax, TR, Rüya, Ely, Sport... Gerçekten çok fazla oynadım o kadar çokki artık isimleri karıştırıyorum ve hatırlamıyorum 😅 ömrümü bitirdi oyun. Ha pişman mıyım? Hayır bir daha olsa bir daha oynarım.
Şu anda pvp açıldı. 55-120 orta emek server. Metin kesecek yer bulamıyorum. O derece dolu. İstersen gel oynayalım.

Mount and Blade Warband oyna. Bir kere başladın mı bırakamıyorsun. Ayrıca bir sürü modu var.

Battlefield serisine girişebilirsin, alıştıktan sonra sarıyor. BF3 aşırı zevkli ve serverlar hala hatrı sayılır dolulukta. Alıştıktan sonra saatlerini gömersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı