LoL oynamayı bırakmak için oyun önerisi

Başka çözüm yok ki kral sevdiğin oyunu bırakmak kolay değil öyle işte. Şunu bunu oyna diye önerince adamın fikri hemen değişmiyor zor o iş ama tabii yapabiliyorsan komple oyun tarzını değiştirebilirsin. MMORPG veya RP oyunlarını tercih edebilirsin uzun bir süre eğlendirir.
prototype ve crysis iyidir bi dene.

LoL oynamaktan aşırı sıkıldım bıktım. İğrenç bir oyun. İnsanların psikolojisini bozacak düzeyde tilt edici gereksiz insanların bulunduğu bir oyun. Bırakmak istiyorum ama 1-2 gün girmiyorum, sıkılıp tekrar açıyorum, siliyorum tekrar yüklüyorum. LoL'ü bırakıp başka bir oyuna başlamam lazım ki LoL'e tekrar dönmeyeyim. Günde en az 3-4 saat oynayacağım pay to win olmayan eğlenceli (MOBA, FPS) oyun önerisi var mıdır?
MOBA olarak SMITE ve Dota 2 öneririm. İki oyuna iyidir ancak hiç Dota oynamadıysan biraz sıkıntı yapar.

LoL oynamaktan aşırı sıkıldım bıktım. İğrenç bir oyun. İnsanların psikolojisini bozacak düzeyde tilt edici gereksiz insanların bulunduğu bir oyun. Bırakmak istiyorum ama 1-2 gün girmiyorum, sıkılıp tekrar açıyorum, siliyorum tekrar yüklüyorum. LoL'ü bırakıp başka bir oyuna başlamam lazım ki LoL'e tekrar dönmeyeyim. Günde en az 3-4 saat oynayacağım pay to win olmayan eğlenceli (MOBA, FPS) oyun önerisi var mıdır?
Gel beraber Metin2 oynayalım. Oyunda güçlenmek için kolun kopana gözlerin eriyene kadar metin kesiyorsun. Sıkıcı ama gelmiştin mi tadından yenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı