LoL oynamayı bırakmak için oyun önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: ASUS B450M-Dragon | AMD Ryzen 5 5500 | Corsair Vengeance 2x8 16GB 3200mHz CL16 | ASUS Dual Series RTX 3050 | Rampage 600W

Ekipman: RAZER Blackwidow V3 Tenkeyless | RAZER Deathadder ESSENTIAL | HyperX Cloud II | Samsung Odyssey G3 27'' 165hz
Meslek
Öğrenci
LoL oynamaktan aşırı sıkıldım bıktım. İğrenç bir oyun. İnsanların psikolojisini bozacak düzeyde tilt edici gereksiz insanların bulunduğu bir oyun. Bırakmak istiyorum ama 1-2 gün girmiyorum, sıkılıp tekrar açıyorum, siliyorum tekrar yüklüyorum. LoL'ü bırakıp başka bir oyuna başlamam lazım ki LoL'e tekrar dönmeyeyim. Günde en az 3-4 saat oynayacağım pay to win olmayan eğlenceli (MOBA, FPS) oyun önerisi var mıdır?

LoL oynamaktan aşırı sıkıldım bıktım. İğrenç bir oyun. İnsanların psikolojisini bozacak düzeyde tilt edici gereksiz insanların bulunduğu bir oyun. Bırakmak istiyorum ama 1-2 gün girmiyorum, sıkılıp tekrar açıyorum, siliyorum tekrar yüklüyorum. LoL'ü bırakıp başka bir oyuna başlamam lazım ki LoL'e tekrar dönmeyeyim. Günde en az 3-4 saat oynayacağım pay to Win olmayan eğlenceli (moba, fps) oyun önerisi var mıdır?

Hikayeli oyun oynamayı denedinizmi Far Cry 3-5 çok güzel bence sarıyor Online olarak CS:GO LoL Valorant gibi oyunlar kanser eder klavyeyi kırarsınız o yüzden hikayesi güzel olan oyunlar oynayın bence.

LoL oynamaktan aşırı sıkıldım bıktım. İğrenç bir oyun. İnsanların psikolojisini bozacak düzeyde tilt edici gereksiz insanların bulunduğu bir oyun. Bırakmak istiyorum ama 1-2 gün girmiyorum, sıkılıp tekrar açıyorum, siliyorum tekrar yüklüyorum. LoL'ü bırakıp başka bir oyuna başlamam lazım ki LoL'e tekrar dönmeyeyim. Günde en az 3-4 saat oynayacağım pay to Win olmayan eğlenceli (moba, fps) oyun önerisi var mıdır?

LoL'den şaşma derim eğer insanlar kanser ediyorsa ki ediyor o zaman West sunucusuna geç. Kesinlikle TR oynama böylece sorunun büyük oranda çözülmüş olacaktır.

Hikayeli oyun oynamayı denedinizmi Far Cry 3-5 çok güzel bence sarıyor Online olarak CS:GO LoL Valorant gibi oyunlar kanser eder klavyeyi kırarsınız o yüzden hikayesi güzel olan oyunlar oynayın bence.

Hikayeli oyunları ilk 1 saat çok severek oynuyorum. Sonrasında giresim gelmiyor ya ben de anlamadım :D

LoL'den şaşma derim eğer insanlar kanser ediyorsa ki ediyor o zaman West sunucusuna geç. Kesinlikle TR oynama böylece sorunun büyük oranda çözülmüş olacaktır.

West'te çok ırkçılık var kanka ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Örnek verebilir misin? Bu ara bakıyorum da karar veremedim eski de olur farketmez. Daha geçenlerde freedom fighters oynadım şaşırdım sonra ben yapıyorum diye :)

Hikayeli oyunları ilk 1 saat çok severek oynuyorum sonrasında giresim gelmiyor ya bende anlamadım :D.

West'te te çok ırkçılık var kanka ya.

Başka çözüm yok ki kral sevdiğin oyunu bırakmak kolay değil öyle işte. Şunu bunu oyna diye önerince adamın fikri hemen değişmiyor zor o iş ama tabii yapabiliyorsan komple oyun tarzını değiştirebilirsin. MMORPG veya RP oyunlarını tercih edebilirsin uzun bir süre eğlendirir.

LoL alternatifi olarak bildiğim tek oyun DOTA onu da oynamadım.

FPS:

Online:
Team Fortress 2

Hikayeli:
Half- Life (krala saygıdan yazıyorum)
Crysis serisi

Diğer oyunları boşver de en iyisi mayıntarlası.
(Kendisi benden saatlerimi çalmıştır.)

Geri
Yukarı