LoL oynanır mı?

Çok kolay öğrenmeniz 10 saat civarı videolarla beraber oynanacak seviye öğrenirsiniz.

150 Hero'nun hepsini oynamak zorunlu değil 2 sezondur oynuyorum ben bile 80 Hero oynamışımdır 80 heronunda hepsine hakim değilim.

LoL oynayan arkadaşların varsa oyna ama tek başınaysan asla önermiyorum. Ne kadar insan müsvettesi varsa TR sunucusunda toplanmış. West bi nebze daha iyi çünkü ban sistemi daha iyi çalışıyor. Toksik insan olsa bile ceza yiyeceğini bildiğinden pek chat kullanmıyorlar, cüret edip toksiklik yapan da kısa sürede ban yiyor emin olabilirsin West sunucusunda.

Yeni başlayacağım dersen başlama derim 150 tane Hero'dan fazla Hero var ve hepsinin mekaniğini öğrenmen lazım yani bayağı karışık gelir başka oyuna başla derim :D

Lol'ün çok bir ekstra olayı olduğunu düşünmüyorum. Diğer bütün izometrik oyunlarla hemen hemen aynı. Sadece online. Hele de benim gibi izometrik oyunlara alerjisi olan birisi için iyice baydırıcı. Başlamak istiyorsan başla. Çünkü genelde bu tarz, yapayım mı? Alayım mı diyen insanlar her türlü yapacaktır o eylemi. Sırf vicdanlarını rahat ettirmek için sorarlar soruyu. Yani başlayacaksan başla. Ama E-Spor oyunları oyunda iyi olmadıkça eğlenceli olmuyor. Ve gelişmek için binlerce saat istiyorlar. Ama sen bilirsin tabi.

CS:GO Ruslarından sonraki en kanser oyuncu kitlesine sahiptir. Eğlenmek istiyorsanız LoL'ün içerisinde TFT'yi öneririm. Autobattler strateji oyunudur. Küfürleşme falan LoL derecelisinden çok daha az. Tabi zevkinize kalmış.

Her ay 1 maç atıp kapattığım oyun. Arkadaş çevrende oynayan varsa sarıyor.
Yeni başlayacağım dersen başlama derim 150 tane Hero'dan fazla Hero var ve hepsinin mekaniğini öğrenmen lazım yani bayağı karışık gelir başka oyuna başla derim :D
Hepsinin mekaniğini öğrenmek ne demek? Top lane oynuyorsa neden destek şampiyonunun mekaniğini öğrensin?

Her ay 1 maç atıp kapattığım oyun. Arkadaş çevrende oynayan varsa sarıyor.

Hepsinin mekaniğini öğrenmek ne demek? Top lane oynuyorsa neden destek şampiyonunun mekaniğini öğrensin?
Karşına geldiğinde sap gibi kalmayasın diye. Oyunda sevmesen bile bütün şampiyonların yetenek setini ve skill cooldownlarını az çok öğrenmen lazım ki o şampiyonun karşısında oynarken rahat edesin. Öğrneğin Blitzcrank sana hook attığında bunun ortalama 20 saniye bekleme süresi var olduğunu bilirsin ve sana hook atıp tutturamadığında onun üzerine oynarsın, çünkü yapacak başka olayı yok şampiyonun. Ama hiç Blitzcrank oynamayan bir insan karşısına gelen Blitzcrank hook atıp tutturamasa bile o skilin bekleme süresini bilmediğinden rahat oynayamaz, her an tereddüte düşer acaba yine atar mı diye. Düşük elo senin gibi düşünen insanlarla kaynıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı