LoL oynanır mı?

Karşına geldiğinde sap gibi kalmayasın diye. Oyunda sevmesen bile bütün şampiyonların yetenek setini ve skill cooldownlarını az çok öğrenmen lazım ki o şampiyonun karşısında oynarken rahat edesin. Öğrneğin Blitzcrank sana hook attığında bunun ortalama 20 saniye bekleme süresi var olduğunu bilirsin ve sana hook atıp tutturamadığında onun üzerine oynarsın, çünkü yapacak başka olayı yok şampiyonun. Ama hiç Blitzcrank oynamayan bir insan karşısına gelen Blitzcrank hook atıp tutturamasa bile o skilin bekleme süresini bilmediğinden rahat oynayamaz, her an tereddüte düşer acaba yine atar mı diye. Düşük elo senin gibi düşünen insanlarla kaynıyor.
İlk olarak oyunu oynamıyorum, her ay 1 kere girdiğim için master olamadım özür dilerim. Ayrıca o dediğiniz şeyler oynaya oynaya öğreniliyor. 1 kere bile Blitzcrank oynamadım, bütün skillerinin ne zaman, nasıl kullandığını bilirim. Yazması kolay tabi "yeniyseniz hiç başlamayın" siz nasıl öğrendiniz bütün şampiyonları tek tek deneyerek mi? Yoksa karşınıza geldiler de öyle mi öğrendiniz?

Ben hayatımda hiç LoL oynamadım 150'den fazla Hero var diyorlar.
Şimdi başlasam ne kadar sürede oyunu öğrenirim?
Bir de oyunda Hero almak için kaç saat oynamanız lazım tahminen?
E-sporcu olmak kolay mı LoL'de?
13 yıllık oyun neticede.
DotA mı DotA 2 mi?

Sakın başlama girme bu cehenneme.

13 yıllık oyun neticede.
Dota mı Dota 2 mi?
Küfüre dayanabilirsen buyur oyna. Ayrıca Dota zaten Warcraft III ile alakalı, Ben sana Dota 2 öneririm ama Dota 2 ciddi zordur.
Dünya üzerindeki en toxic kitleye sahip oyun diyorlar? ne kadar doğru acaba?
Kesinlikle doğrudur. 7 Ceddine küfür ediyorlar.

13 yıllık oyun neticede.
Dota mı Dota 2 mi?
Aman hocam, kesinlikle önermem. 3-4 sene oynadım bir süre sonra eğlendiğin için değil de oynamak zorunda olduğun için oynuyorsun. E-sporcu olmak bir CSGO kadar zor değildir fakat yine de oyunu iyi öğrenmek gerekiyor. Aynı zamanda Türkiye sunucusu çoluk çocuk dolu sinir hastası olursun.

Akıl ve ruh sağlığın için sakın başlama. Bir gün psikolojin bozulur, kafayı yersin. İlla ben oynayacağım diyorsan, sohbeti falan kapat SS'leri falanda kapat. Karşına tryndamere gibi bir şey gelirse hemen alt F4 çek :D.

Geri
Yukarı