LoL oynarken mavi ekran hatası

Daha fazla  
Sadece LoL'de oluyor başka oyunlarda başıma gelmiyor sizce neden kaynaklı PC'den mi yoksa LoL'den kaynaklı mıdır? Dosya nasıl paylaşılıyor bilmiyorum minidump atıcaktımda yardmcı olursanız sevinirim.

Dostum benim gördüğüm kadarıyla sorun Client'ten kaynaklı.

Bugun birçok insan oyundan düşüp AFK kaldı.

Muhtemelen son yama ile gelen bir bug.

Dostum benim gördüğüm kadarıyla sorun Client'ten kaynaklı.

Bugün birçok insan oyundan düşüp AFK kaldı.

Muhtemelen son yama ile gelen bir bug.

Ortada herhangi bir rapor olmadan bunu söyleyemezsiniz. Haklı olabilirsiniz fakat öncelikle rapor paylaşılmalı.

Ortada herhangi bir rapor olmadan bunu söyleyemezsiniz. Haklı olabilirsiniz fakat öncelikle rapor paylaşılmalı.

Farkında mısınız bilmiyorum fakat size direkt sürecin içinden ( oyunun içinden ) veri aktarıyorum.

Daha 5 dakika öncesinden yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farkında mısınız bilmiyorum fakat size direk sürecin içinden ( oyunun içinden ) veri aktarıyorum.

Daha 5 dakika öncesinden yani?

Sorunun Anti Cheat yazılımından ya da SYS dosyalarından kaynaklı olup olmadığını neye bağlıyorsunuz? BIOS güncel değildir ya da RAM arızalıdır. Eğer sizin dediğinize göre ilerleseydim sonsuz ihtimaller ortaya çıkardı. Oyundan düşen herkes mavi ekran ile de karşılaşmamıştır tahminimce.

Sorunun Anti Cheat yazılımından ya da SYS dosyalarından kaynaklı olup olmadığını neye bağlıyorsunuz? BIOS güncel değildir ya da RAM arızalıdır. Eğer sizin dediğinize göre ilerleseydim sonsuz ihtimaller ortaya çıkardı. Oyundan düşen herkes mavi ekran ile de karşılaşmamıştır tahminimce.

Uzun zamandır LoL oynuyorum ve Client genelde güncelleme sonrası sorun çıkartır.
Sadece yaşantı yoluyla öğrenme.

Fakat öte yandan sizi taktir ettim zira bir şeylere yobazca veya bağnazca bağlanmamak için delil sunarak durumu değerlendiriyorsun. Güzel.

Bugün çoğu oyuncu interneti olduğu halde maçtayken bağlantısı kesildi. Zamanla düzeltirler. LoL moderatorlerine mail atabilirsiniz. Size bir program verip test etmenizi isteyeceklerdir.

Geri
Yukarı