LoL Oyun Arama ve Şampiyon Seçim Ekranında Donuyor

Grontan

Hectopat
Daha fazla  
5 ay gibi bir süredir oyuna bir arkadaşım ile girerken ya oyun aramaya basınca ya da şampiyon seçim ekranında donuyor. Tek başıma girerken böyle bir sorun yaşamıyorum. Bu sorunu düzeltmemde yardımcı olursanız sevinirim.

LoL Destek sayfasından bilet yollayabilirsin. Böyle sorunlar genelde log dosyaları ve ayrıntılı sistem bilgileri gerektiriyor.

Riot Games bugları düzeltmek yerine skin çıkarmakla meşgul. Bu sorun çoğu kişide var malesef Demecian Vice Lucian alıp sorunu düzeltebiliriz(!)
Tabi ki. Yeni yama gelmiş. Hata düzeltmeleri mi ? ''Hahaha''. Öyle bir şey mi var. Daha çok köstüm çıkaracağız canım. Oyuncuların yaşadığı hatalar gram umurumuzda değil. Destek bölümünde iki ezber cevap yazmışız onlara bakar çözerler işte aman. Çözemezlerse de bilet atarlar. Çalışanlar zaten robot gibi ezbere yanıt veriyor. Oh mis gibi iş.

Tabi ki. Yeni yama gelmiş. Hata düzeltmeleri mi ? ''Hahaha''. Öyle bir şey mi var. Daha çok köstüm çıkaracağız canım. Oyuncuların yaşadığı hatalar gram umurumuzda değil. Destek bölümünde iki ezber cevap yazmışız onlara bakar çözerler işte aman. Çözemezlerse de bilet atarlar. Çalışanlar zaten robot gibi ezbere yanıt veriyor. Oh mis gibi iş.

Her yamayla random buglar ekleniyor ama her hafta skin çıkıyor. Cidden 4-5 yıl öncesini özledim oyun oyunluktan çıktı

Cidden durum çok aşikar. Oyuncu kalitesi desen artık eser yok. Hatalardan geçilmiyor zaten oyun. Ya hani oyunun içinde ufak tefek hatalar, görmezden gelinebilecek şeyler olsa. Ama yok, oyuna girmemize mani olacak hatalar var. Oyuncu kalitesi özeti de şundan ibaret. Ortaokula giden, sokakta öğrendiği küfürleri beynini bile kullanmadan internet ortamında patır patır edenler. Feedleyip sürekli ormancıya suç atanlar. İnterneti cami avlusundan çekenler. Oyunu tost makinesinden oynayıp FPS çok düşük diye bahane üretenler. Herkesi susturup yazılanlara pinglere hiç kulak asmayanlar. Daha bitmiyor bunları say say. Tamam herkes kötü oyun geçirebilir ama dakika 10'da 10 kere de ölmezsin be kardeşim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı