Lol Replay de tekrarı izleyememe ve bug splat sorunu

Kerem Bayer

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Günlerdir detaylı bir araştırma yapmama rağmen bu forumda dahil bir sonuç bulamadım ve en sonunda bir konu açmaya karar verdim. Bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Sorunum şu; Lol replay isimli programı kullanmaktayım yaklaşık 2 yıldır ve bugüne kadar pek sıkıntı yaşamıyordum lakin son 1 aydır sıkıntı yaşamaya başladım. Kaydettiğim oyunu izlemek istediğim de yükleme ekranında herkes %100 oluyor fakat oyuna girmiyor , oyunun orta safhalarından ya da savaş bölümlerinden alakasız sesler veriyor ve en sonunda oyundan atarak 'An error has occurred ' BUG SPLAT diyor. Bu sorun daha önceleri yoktu. Ben kasım ayında windows 8.1 pro kullanmaya başladım acaba onunla bir alakası olabilir mi? windows 7 de böyle bir sorunum yoktu çünkü. Şimdi de yardımcı olacaklara teşekkürler.
Sistemim
Asus M4N68T-M V2
Amd Athlon II X2 250 3.00 GHZ
2X4 GB Kingston kvr1333d3n9/4g
windows 8.1 pro 64 bit
Zotac nVidia GeForce GT630 4GB 128 Bit

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı