Çözüldü LoL savaşta FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MasterCayci

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Normalde orta ayarlarda 60 FPS aldığım oyun iki gün önce savaşlarda 1 FPS'e düşmeye başladı. Grafikleri en düşüğe aldım, ama hala savaşlarda FPS düşüyor. 1 hafta önce orta ayarlarda 60 FPS aldığım oyun neden şimdi en düşük ayarlarda savaşta aniden 1 FPS oluyor? Sadece savaşta düşüyor ama, mesela orman dönerken FPS düşmüyor ama bir rakiple savaşmaya başladığım zaman aniden düşüyor. Onarımda yaptım geçmedi bu sorun.

Çözümü buldum sanırım paylaşıyorum senin için 1 sn.
Riot Games\League of Legends\Config dosyasına git bu dosyanın içinde game.cfg dosyası var. Onu not defteri olarak açıp [General] bölümünde en alta DX11BetaTest=1 yaz
Allah razı olsun binbir kere. Vallahi oynayamıyorum diye PC'yi formatladım. Çok teşekkürler.
allah razı olsun pcyi bile formatladım sonunda biri yazmış allahım sonunda :)

Merhaba arkadaşlar. Normalde orta ayarlarda 60 FPS aldığım oyun iki gün önce savaşlarda 1 FPS'e düşmeye başladı. Grafikleri en düşüğe aldım, ama hala savaşlarda FPS düşüyor. 1 hafta önce orta ayarlarda 60 FPS aldığım oyun neden şimdi en düşük ayarlarda savaşta aniden 1 FPS oluyor? Sadece savaşta düşüyor ama, mesela orman dönerken FPS düşmüyor ama bir rakiple savaşmaya başladığım zaman aniden düşüyor. Onarımda yaptım geçmedi bu sorun.
bende de hemen hemen sizin gibi normalde 144 sabit fps oyunuyorum alıyorum ama fightlarda direkt 120 90 80 fps arası düşüyor aniden ve belli ediyor kendisini neden kankanlandığından hiç bir haberim yok win 11 yükledikten sonra olmaya başladı gibi

Çözümü buldum sanırım paylaşıyorum senin için 1 sn.
Riot Games\League of Legends\Config dosyasına git bu dosyanın içinde Game. CFG dosyası var. Onu not defteri olarak açıp [General] bölümünde en alta DX11BETAtest = 1 yaz.

Hocam bana da yardımınız lazım. Ama bende DX9 modu açık ayarlarlarda. Ben oyuna girdiğim an 150 140 160 FPS alıyorum. Minyon keserken, orman dönerken 80 90 FPS alıyorum. Ama takım savaşlarında 30 40 50 oluyor. Bu işe yarar mı?

Geri
Yukarı