LoL skin kullanırsam başka hesaplarımda ban yer mi?

Şu an oyunda Game. CFG dosyasını bile elleyebilirsin bizzat Riot'a bilet attım . Tek destek vermedikleri şeyin LoL Skin olduğunu söylediler, arkadaşlarımdan ban yiyenlerde oldu. En iyisi tamamen silmek ve konuya gelecek olursak evet diğer hesaplarda ban yer.
LoL skin sadece TR de mi yasak öyle bir şey duymuştum sanki diğer sunucularda bir şey demiyorlar hatta Youtube Twitchte LoL skinden custom skinleri kullanan kişiler EUW te falan

TR serverinde sıkıntı oluşturuyor ancak EUW için bir sıkıntı yok. Zamanında ban dalgası geldiğinde de 2017'li yıllarda sadece TR sunucularındaki insanlar ban yemişti. Twitch üzerinde de kullanırken yayınını yapanlar falan var.

İnternet kafeden ban yiyeceğini sanmıyorum LoL Cafe boşuna yok hangi yerden girdiğine bakarlar koskoca Riot.

Koskoca Riot internet kafede LoL attıktan sonra benim hesabımı hiç kullanmamama rağmen LoLSkin kullanımından banladı. Kendileriyle uzun süre ticket diyaloğuna girerek hiç kullanmadığımı belirttim lakin onlar benim hesabıma giriş yaptığım bilgisayarda bulunduğunu söylediler. Sonradan aklıma internet kafe geldi ve durum böyle çözüldü. Yaklaşık 1 hafta hesabım kapalı kaldı. Ayrıca kendilerinin de bu konu ile alakalı açıklamalarını okumanı tavsiye ederim. Kendi fikrine göre değil de eldeki verilere göre konuşursan daha mantıklı olur👍

Yeni konular

Geri
Yukarı