LoL Support oynarak lig atlamak için tavsiyeleriniz var mı?

mYonniQ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba oyuna sezon 11 gelmeden 1 hafta falan önce başladım ve sadece Support oynuyorum. 60 Level bir hesabım var ve Silver 4'üm. Bronzdan çıkarken çok problem yaşamadım ama Silver'de bir arpa boyu yol alamıyorum neredeyse. Berbat falan mı oynuyorum diye düşünüyorum bazen ama karşıma gelen adamların neredeyse hepsi en az 100 Level. Sizce Silver'den kurtulmak için ne yapmam gerekiyor? Kendimi nasıl geliştirebilirim?

En az 1-2 yıl oynaman lazım TR severından çıkmak için. Serverın çoğu Silver zaten cehennem gibi haliyle. Yanına adam akıllı bir arkadaşını bulacaksın adc anca öyle yoksa zor.

Merhaba oyuna sezon 11 gelmeden 1 hafta falan önce başladım ve sadece Support oynuyorum. 60 Level bir hesabım var ve Silver 4'üm. Bronzdan çıkarken çok problem yaşamadım ama Silver'de bir arpa boyu yol alamıyorum neredeyse. Berbat falan mı oynuyorum diye düşünüyorum bazen ama karşıma gelen adamların neredeyse hepsi en az 100 Level. Sizce Silver'den kurtulmak için ne yapmam gerekiyor? Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Profesyonel oyuncuları izle. Metadaki Support'lari oynamaya çalış. Şampiyonda kendini geliştir. Sana en büyük tavsiyem olabildiğince haritada dolaş ve totem kullan.

Öncelikle @körbiginar ile @INonOmpiontentI'ın da dediği gibi kendine iyi bir pre yani adc bulman lazım bulamazsan lig atlaman biraz zor. Ha bir de 100lvl gelmesinin nedeni eğer takımına 100lvl küsurü birileri aldıysan gelebilir ama bazen LoL de atabiliyor yüksek lvllıları.
Evet dediğim gibi 110k Yuumi oynadığım için prenin önemini çok rahat bir şekilde biliyorum. (Pre önemli)

Yeni konular

Geri
Yukarı