LoL tek atan şampiyon önerisi

Vahşi batılı Talon var belki denerim zor çar mı hocam eğer oynuyorsanız
300K talonum var. İlk oynamaya başladığımda midde oynanıyordu ama şuanda orman oynanıyor. Ormanda daha güçlü. Çok zor degil zamanında YouTube'dan clareno (tr talon 1.si) izleyip tüm kombolari vs öğrenmiştim. Orman oynamayı ve kombolari öğrenirsen rahat bir şekilde oynarsın.

Hocam bu işin taktiği ya zor ve hiç oynanmayan şampiyonları deneyeceksin, ya rework gelen şampiyonlar yada oyuna yeni eklenenler. Hiç oynanmayan şampiyonlara çok tercih edilmediği için nerf gelmez. Aslında şampiyon dengeleri için gelmesi lazımda getirmiyorlar. Mesela Yorick çok oynayan yok, geçen gün denedim oynayabildikten sonra hasarı çok fazla. Rework olarak Udyr yeni reworklendi. Skiller aşırı dengesiz late de hem aşırı tank oluyor hem de çok fazla hasar vuruyor. Yeni şampiyon olarakta Bel'veth ve Nilay geldi. Nilayı denemedim ama Bel'veth aşırı güçlü onuda yakında nerflerler, nerf yemeden denemelisin.

300k Talon'um var. İlk oynamaya başladığımda midde oynanıyordu ama şu anda orman oynanıyor. Ormanda daha güçlü. Çok zor degil zamanında YouTube'dan clareno (TR Talon 1.si) izleyip tüm kombolari vs öğrenmiştim. Orman oynamayı ve kombolari öğrenirsen rahat bir şekilde oynarsın.

Anladım hocam sağ olun.

Hocam bu işin taktiği ya zor ve hiç oynanmayan şampiyonları deneyeceksin, ya rework gelen şampiyonlar ya da oyuna yeni eklenenler. Hiç oynanmayan şampiyonlara çok tercih edilmediği için nerf gelmez. Aslında şampiyon dengeleri için gelmesi lazımda getirmiyorlar. Mesela Yorick çok oynayan, geçen gün denedim oynayabildikten sonra hasarı çok fazla. Rework olarak Udyr yeni reworklendi. Skiller aşırı dengesiz late de hem aşırı tank oluyor hem de çok fazla hasar vuruyor. Yeni şampiyon olarak da Bel'Veth ve nilay geldi. Nilayı denemedim ama Bel'Veth aşırı güçlü onu da yakında nerflerler nerf yemeden denemelisin.

Mavi özüm yok maalesef.

Kha'Zix, Rengar, Talon, Shaco, Evelynn, Zed, Ahri, ama her maç bu karakterleri pickleme, tanklara tek atmak gibi bir amacın varsa olmasın çünkü öyle bir şey yok.

Tek atan şampiyon yok hocam, kasmış lvl ve item olarak öne geçmiş şampiyon diyelim biz ona. Tek atacağım diye zed alırsın talon alırsın leblanc alırsın kasamassan hiç bir işe yaramazsın. Karşı takımda önemli tabi, herkes gider tank şampiyonlar alır adc teklersin anca, o da tabi düşük elodaysan ve supportu kötüyse.Ama hem mobilite hem tek atma potansiyeli yüksek şampiyon dersen Kassadin.

Kha'Zix, Rengar, Talon, Shaco, Evelynn, Zed, Ahri, ama her maç bu karakterleri pickleme, tanklara tek atmak gibi bir amacın varsa olmasın çünkü öyle bir şey yok.

Hocam tanklar giga chad zaten adı üstünde.

Tek atan şampiyon yok hocam, kasmış lvl ve item olarak öne geçmiş şampiyon diyelim biz ona. Tek atacağım diye zed alırsın talon alırsın leblanc alırsın kasamassan hiç bir işe yaramazsın. Karşı takımda önemli tabi, herkes gider tank şampiyonlar alır adc teklersin anca, o da tabi düşük elodaysan ve supportu kötüyse.Ama hem mobilite hem tek atma potansiyeli yüksek şampiyon dersen Kassadin.
Hocam rengar ile level farkı yememe rağmen baya tek atmıştım sizde haklısınız bu oyundaki en önemli şeylerden biri itemler

Geri
Yukarı