LoL Top Lane Şampiyon Önerisi

O nedir? Siz anlatabilirseniz şimdi öğrenebilirim, belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(küfür içeriyor olabilir)
Ben riven main olmaya bu videoyu izleyerek karar vermiştim o q su ile elde ettiğin hasarın 2 katını elde edebilme imkanın var normalde q attığın anda düz vuruş atar isen düz vuruşun gözükmeden atılıyor gibi anlatabilirim sanırsam ve aynı şeyi e skilinden sonra kullandığın bütün skiller için diyebilirim comboları aşırı derecede zor olan ama alıştığın zaman rahat plat eloyu göreceğin bir herodur kendi uyguladığım tf başlatma kombosunu yazıyorum:
%40 bekleme süresinde azalma rivene kesinlikle çıkılır eğer %40 bekleme süresinde azalma kastıysanız ilk q yu kullanır son saniyesinde 2.q yu kullanır ve 3.q nun son saniyesinde kullanırsanız bekleme süresi az olduğundan anında q skili yenilenmiş oluyor bu yüzden ilk başta 3. q ya kadar biriktirip flash e r q tiamat w q düz vuruş r q düz vuruş atıyorum eğer kasabildiysem ve insanları bir araya toplayabildiysem o fightı kesin kazanıyoruz ( biraz karışık anlatmış olabilirim kusuruma bakma videoyu izleyince anlarsın

Oyuna yeni başlamışken kendini refleks gerektiren şampiyonlarla pek sıkma Jax oynayabilirsin,Jayce de oynayabilirsiniz 6 tane yeteneği var biraz yetenek istiyor ama riven kadar karmaşık değil bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(küfür içeriyor olabilir)
Ben riven main olmaya bu videoyu izleyerek karar vermiştim o q su ile elde ettiğin hasarın 2 katını elde edebilme imkanın var normalde q attığın anda düz vuruş atar isen düz vuruşun gözükmeden atılıyor gibi anlatabilirim sanırsam ve aynı şeyi e skilinden sonra kullandığın bütün skiller için diyebilirim comboları aşırı derecede zor olan ama alıştığın zaman rahat plat eloyu göreceğin bir herodur kendi uyguladığım tf başlatma kombosunu yazıyorum:
%40 bekleme süresinde azalma rivene kesinlikle çıkılır eğer %40 bekleme süresinde azalma kastıysanız ilk q yu kullanır son saniyesinde 2.q yu kullanır ve 3.q nun son saniyesinde kullanırsanız bekleme süresi az olduğundan anında q skili yenilenmiş oluyor bu yüzden ilk başta 3. q ya kadar biriktirip flash e r q tiamat w q düz vuruş r q düz vuruş atıyorum eğer kasabildiysem ve insanları bir araya toplayabildiysem o fightı kesin kazanıyoruz ( biraz karışık anlatmış olabilirim kusuruma bakma videoyu izleyince anlarsın
Ben bir şampiyonumu main olarak belirlemedim ve bir şampiyonda otp olmak istemem ama Riven hoşuma giden bir şampiyon.

Videoyu izleyip dediklerinizi uygulayacağım, teşekkürler.

Kardeşim genel olarak oynanan şampiyonları oynama derim sana tavsiyem fazla oynanmıyan heroları dene sebebi bir yasuo'nun oyuncusu bile olmasan karşıdaki insan her türlü kombosunu bilir.Sana aklıma gelen heroları söylüyorum.Ben iyi bir oyuncu değilim lakin şuana kadar bildiklerimi söyleyeceğim yanlışım varsa düzeltin.
Kled:LoL oynadığımdan beri en saçma herodur kendisi öldü derken atından felan atlar o kadar kanser herodurki rakiplerinizi 2 elde gg yazdırtma şansınız yüksektir.
Fiora:Ben garenla bile zorlanıyorum keserken ama pek karşıma çıkmaz genel olarak profesyonel oyuncularında tercihi sanırım oynayabilir.
İllaoi:Yine kanser bir hero ellerinden gelse banlanır lakin zed,yasuo,dari vb. herolardan zaman bulunmuyor veya unutluyor.
Pantheon:Topta karşıma hiç çıkmadı yalan yok ama sevilmeyen herolardandır kendisi çok güçlü bir yere giderken rahat yetişen ölmeyenlerden düşünebilirsiniz.
Talon:Buda olabilir bu genelde sevilmeyen herolardan değil pek bir ama rakibin küçümseyip anlayamayacağı bir saçma mı denir artık bilmiyorum ama guzel hero
Ben iyi bir oyuncu değilim ama sana şunu söyleyim oyuna başladım arkadaşım yoktu yasuo çok güzel gelmişti bana ona adadım kendimi ama boşa oynamışım sen yapma bu hatayı darius felan oynama derim dediğim herolar iyidir daha belkide aklima gelmedi umarım doğru bilgi vermişimdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı