LoL TR sunucusunda oynanmaz

Düşük eloların hepsi böyle zaten. Server farketmezsizin. West'in silverı 30dkda en azından 200 farm yapıyor, TR silverı 50 dakika da sürse 80-110 farm arası. Ama düşünce toxiclik vb konusunda hepsi aynı. Üstüne TR'de takımına suç atıp West'e geçenlerin hepsi de TR'de Goldsa West'te Bronz. Aşırı derecede Türk var West serveri düşük elosunda. Uzun süre oynamadığımda elim alışsın diye gold hesabıma giriyorum, adam 10 2 5 skorla oynuyor ancak farmı 30 dakikada 100, 280 farm yapıp adamla aynı derecede eşya alıyorum. Sonra adam kendi kendisine diyor ben 10 2 5 oynuyorum neden benimle eşya sayısı aynı diye.
Yapacak bir şey yok hocam. Bu 11 senemi gömdüğüm oyunun oynamıyorum artık iyiki.

Normal küfür etmeyle ban atmazlar, hassas konular hakkında küfür etmişsiniz muhtemelen, millet şunu yapıyor bunu yapıyor diye bahane de etmeyin, sıfırdan hesap kasarak 120 maçta Elmas 3'e çıktım, sizin takımda bu maç troll oluyorsa sonraki maçta da karşı takımda troll oluyor, milleti suçlayarak başarı sağlanmıyor, gerçek hayatta da oyunlarda da böyle.

Herkes kurallara uyan oyuncu gibi ne güzel konuşmuş. Keşke şurada ki gibi bir oyun ortamı olsa LoL'de. Cevap vermediğinizde bu sefer gank atmıyorum, roam yok tribine giren insanlar oluyor. Peygamber sabrınız olsa da sövmemek elde değil. 3 aydır girmiyorum o kadar rahat ki kafam. Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Banın haksız olduğunu iddia edemem ama bazen yediğiniz ban için bile değerdi dedirtiyor bu oyun.

Herkes kurallara uyan oyuncu gibi ne güzel konuşmuş. Keşke şurada ki gibi bir oyun ortamı olsa LoL'de. Cevap vermediğinizde bu sefer gank atmıyorum, roam yok tribine giren insanlar oluyor. Peygamber sabrınız olsa da sövmemek elde değil. 3 aydır girmiyorum o kadar rahat ki kafam. Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Banın haksız olduğunu iddia edemem ama bazen yediğiniz ban için bile değerdi dedirtiyor bu oyun.
Kendileri ilk hesabımdı. Üzdü biraz.

Zaten küfür eden herkes ban yese oyuncu kalmazdı Lol'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı