LoL Türkiye sunucusundaki oyuncular

İyi ki EUW'a geçtin. Çünkü Türkler oyunu kavga etmek için oynuyor, eğlenmek için değil.

TR serverinde annesine küfür ettirmeyen gerçek alfadır.
Bizim sunucuda genel olarak gördüğüm şey şunlar:
-Kötü oyun geçirmek nedir bilmiyorlar, her ölen bilerek beslemiyor.
-Harita takibi yok.
-SS atmıyorlar.
-Sülük gibiler, yapışıyor bırakmıyorlar. Sürekli pingliyorlar.
-"Pingim var gang atma, çok farm var koridorda gelemem, girmeyin oraya alamayız o tfyi, baskına gidersek kazanırız gelin" tarzı lafları anlamıyorlar.
Velhasıl kelam oyuncularımız anlayışsız ve bencil. Umarım düzelirler. Israrla raporlayın, vazgeçsinler, oyunu bıraksınlar da kurtulalım artık.
Kesinlikle.
KR sunucusunda oynamak için Kore kimlik numarası gerekiyordu sanırım.

İlk defa böyle bir şey duydum. LoL TR serverine kimlik doğrulama getirseler LoL oyuncusu kalmaz.

İlk defa böyle bir şey duydum. LoL TR serverine kimlik doğrulama getirseler LoL oyuncusu kalmaz.

Aslında 10 yaşındakiler %99 azalır çünkü annesi babası izin vermez kimliğini vermeye. Dur aslında zaten 10 yaşındakiler giremez yaş sınırı var direkt biter diye düzenliyorum. Sabah sabah beyin kalmadı.

Şahsen ben Tr'de çok iyi eğleniyorum. Derecelide yasuo seçip, ağzından salyalar akıtarak seçim bekleyen arkadaşların picklerini ben yasaklıyorum. Maç boyunca küfür kıyamet, troll, feed eksik olmuyor. Alıyorum yetenek gücü bir karakter ve alt koridorda keyfime bakıyorum. Hatta bir ara troll hesap açıp, bu tarz arkadaşlarla eğleniyordum; yapmadıysanız kesinlikle tavsiye ederim. Gülmekten ağlayabilirsiniz. Yasuo'su yasaklandığı için hüngür hüngür ağlayan bu tiplerle eğlenmek en doğal hakkınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı