LoL Türkiye Sunucusunun Düzeleceğine İnanan Var mı?

Dediklerine katılıyorum ama oyundan zevk almak yerine kazanmaya oynayan bir zihniyete sahip. Çok kızdım zamanında ama olgunluk gösterip maçı taşımaya odaklanıp doğru hamleleri yapınca gerçekten insanların saygısını kazanıp üstüne maçları kazandığımı görünce seviyorsunuz. Bu bilinçle ben oynarsam sen oynarsan o da oynar ve bu şekilde örnek davranışlarla gelişebilir server. Ayrıca insanlar report atmadan çıkmasa çok daha hızlı elenir bu iflah olmayacak oyuncu grubu.

Dediklerine katılıyorum ama oyundan zevk almak yerine kazanmaya oynayan bir zihniyete sahip. Çok kızdım zamanında ama olgunluk gösterip maçı taşımaya odaklanıp doğru hamleleri yapınca gerçekten insanların saygısını kazanıp üstüne maçları kazandığımı görünce seviyorsunuz. Bu bilinçle ben oynarsam sen oynarsan o da oynar ve bu şekilde örnek davranışlarla gelişebilir server. Ayrıca insanlar report atmadan çıkmasa çok daha hızlı elenir bu iflah olmayacak oyuncu grubu.
Bir gün 19/2 Graves maç taşıdım, dakika 40’dan sonra karşı takım gelişti, yanımda ki 4 pre andaval çocuklar Feed olduğu için kaybettik. Üstüne oyun sonu 4 pre beni reportladılar 1 hafta uzaklaştırma aldım huzursuzluk sebebinden. Sistem berbat oyuncular beyinden sıkıntılı.
Bu olayı yaşamayan var mı? Bir anlık gaza gelen takım.

Dosya Ekleri

• 38AC3423-F1D9-45F9-8817-6C2899A145DA.jpeg
    38AC3423-F1D9-45F9-8817-6C2899A145DA.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Az önce sampiyonluk ligindeki bir oyuncu Nunu alıp üzerine ignite ve teleport da alıp oyunu trolledi :) Karşılaşma geçmişine baktığımda bunu hep yaptığını gördüm ve halen ban yememiş. Bazı arkadaşlar yüksek elonun daha iyi olduğunu sanmasın sakın. En büyük örnek az önce maçıma gelen sampiyonluk liginde bulunan Nunu.

Küfür edenleri lobine davet edip konustugun zaman sıkıntılı insanlar oldugunu anliyorsunuz. Kufur edenlerin cogu ailesinden egitim gormemis ve daha arka mahalleden haberdar degiller. EU West'de de mevcut bunlar Almanlar kufur etmiyor ama etse daha iyi bu kadar mi toxic olur bi millet.

Win trade olayı yüksek eloda kol geziyor. Düşük elolarda oyunu trolleyen anında tilt olan insanlar dolu. Bırakmakta istiyor insan ama olmuyor. F2P evreni gayet güzel bir oyun ama işte bazen her istediğimiz olmuyor😂

Sezon 4'de vardı ama şimdi daha kanser bir kitle var. Neredeyse her girdiğim oyunda şampiyon seçiminde küfürler başlıyor. Adam ana bacı küfür yağdırıyor oyun içinde, reportluyorum geri bildirim gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı