AB Batı ve Türkiye sunucusunun farkı

umut984417

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gelin konuşalım biraz. Siz Türkiye sunucusu hakkında ne düşünüyosunuz? Yönetim konusundan ele alırsak; şikayet sistemi çalışmıyor. Adam geliyor, trolleyip afk kalıyor ve engellenmiyor. Ancak AB Batı' da durum böyle değil. En azından Gümüş ligi ve sonrasını gördüğüm için kesinlikle söyleyebilirim. Ayrıca Türkiye sunucusunda oynayanların %90' ı tamamen flamer. AB Batı' da da çok fazla Türk olmasına rağmen böyle bir flame yok. Yani demek istediğim. Oyuna başlayacaksanız AB Batı sunucusunda başlayın yeni başladıysanız onu bırakıp AB Batı' ya geçin. Sizin düşünceleriniz nedir?

Türkiye sunucusu oyuncularının çoğu dediğin gibi flamer ve dereceli oyunu çok iyi oyun oynuyormuş gibi normal oyun gelip "normal oyun nede olsa feedlesemde bişe olmaz" mantığında.

Türkiye sunucusunda oynarken Batı sunucusuna geçtim nasıldır oralar diye. Cidden oyun anlamında kendimi çok geliştirim. Çok keyif alarak oynadım. Ordaki oyuncular reportlanmaktan cidden çok korkuyorlar. Bir oyun sonunda karşımdaki oyuncu benden çok iyidi baya oyunda tarumar etmişti beni:)Oyun sonu ekleyip sakın kafana takma oyununu geliştirmene bak istersen sana taktikler verebilirim demişti. İnanamadım ben nerdeyim diye. Türkiye sunucusunda olsa neler denilceğini siz biliyorsunuz. Chatta flash heal ignite süreleri dışında hiç bir yazı olmuyor genelde bırakın hakaret etmeyi. Şunuda belirteyim ordada trol var Tr sunucusunda 5 oyuunda bir gelirse orda 10 15 oyunda 1 geliyor. Seçim ekranında genelde hangi lanede oynamak istediğini yazdıysanız saygı duyup o lane ni size bırakıyorlar. Tüm arkadaşlarım Tr sunucusunda olduğu için çok yalnızlık çektim bedava olur olmaz geri döndüm (bildiğin gurbette hissettim kendimi:D) . Cidden Türk milleti çok terbiyesiz ve ahlaksız. Adamlar ana bacı küfür etmeyi bırakın oyun için annen baban ölür inşallah diye beddua ediyor inanabiliyor musunuz? Oyun için.

Gelin konuşalım biraz. Siz Türkiye sunucusu hakkında ne düşünüyosunuz? Yönetim konusundan ele alırsak; şikayet sistemi çalışmıyor. Adam geliyor, trolleyip afk kalıyor ve engellenmiyor. Ancak AB Batı' da durum böyle değil. En azından Gümüş ligi ve sonrasını gördüğüm için kesinlikle söyleyebilirim. Ayrıca Türkiye sunucusunda oynayanların %90' ı tamamen flamer. AB Batı' da da çok fazla Türk olmasına rağmen böyle bir flame yok. Yani demek istediğim. Oyuna başlayacaksanız AB Batı sunucusunda başlayın yeni başladıysanız onu bırakıp AB Batı' ya geçin. Sizin düşünceleriniz nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence fark ortada..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı