LoL ve CS:GO Bitiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valve bunu görmüş olmalı ki oyuna yeni harita, daha sık güncelleme vs. getirmeye başladı, rekabet her zaman iyidir.

CS:GO'yu 60 FPS oynayabileceğin bir sistem ile PUBG'yi 60 FPS oynayabileceğin sistemler arasındaki fiyat farkını söyler misin arkadaşım? CS:GO'yu ofis bilgisayarlarında bile oynayabiliyorsun ama PUBG için parayı dökmek gerekiyor.
Aradaki fiyat farkının farkındayım ben hele ki bugünlerde. Emin ol ki üst seviye bilgisayarlara sahip kişiler, CS:GO'yu diğerlerinden daha fazla oynuyordur.

Aradaki fiyat farkının farkındayım ben hele ki bugünlerde. Emin ol ki üst seviye bilgisayarlara sahip kişiler, CS:GO'yu diğerlerinden daha fazla oynuyordur.
PUBG oynamam icin paralar dokmeme gerek yok max. 400 TL ekran karti ile PUBG oynarim, CS: GO'ya gelirsek ofis bilgisayari abartidir. Oynamak isteyipte droplar ve sistem yetmezliginden oynayamayan kisi sayisi oldukca fazla.

CS:GO bilmem ama LOL dünya üzerinde en çok oynanan oyun.

Tam tersini diyecektiniz.

PUBG oynamam icin paralar dokmeme gerek yok max. 400 TL ekran karti ile PUBG oynarim, CS: GO'ya gelirsek ofis bilgisayari abartidir. Oynamak isteyipte droplar ve sistem yetmezliginden oynayamayan kisi sayisi oldukca fazla.

Tam tersini diyecektiniz.

LOL daha fazla oynanıyor. Bir ben sevemedim şu oyunu. :D

@ınFlames140 öyle olmuyor işte. Maksimum 400 TL demişsiniz ama daha altı kartlar oynatmıyor o oyunu. GT 1030 tamam ama diğerleri için aynı şey söylenemez. Ayrıca sadece ekran kartı yok bu işin, oyun aşırı işlemci istiyor. Günümüzde standart olan 8 GB RAM'ler ise yetersiz kalıyor. Yeri geliyor oyun 10 GB'dan fazla istiyor. Oyunun sahip olduğu optimize sorunlarından bahsetmiyorum bile. Ee o zaman her isteyen kişi 400 TL'lik kart takınca oyniyamıyormuş bu oyunu. Sıfır sistem toplamak ise bu dönemde aşırı pahalı.

Overwolf ve Newzoo’nun yaptigi arastirmaya göre Avrupa ve Amerika’da en çok oynanan online oyun siralamasi su sekilde ;

1 . LOL
2. Minecraft
3. Heartstone
4. CS:GO
5. PUBG
6. WoW
7. Fortnite
8. World of Tanks
9. Overwatch
10. GTA V Online

Kaynak : Most Played Core PC Games | US & Europe | Newzoo

Overwolf ve Newzoo’nun yaptigi arastirmaya göre Avrupa ve Amerika’da en çok oynanan online oyun siralamasi su sekilde ;

1 . LOL
2. Minecraft
3. Heartstone
4. CS:GO
5. PUBG
6. WoW
7. Fortnite
8. World of Tanks
9. Overwatch
10. GTA V Online

Kaynak : Most Played Core PC Games | US & Europe | Newzoo
Liste tam beklediğim gibi ki çoğu kişinin de böyle düşündüğünü düşünüyorum gerçi Hearthstone'a şaşırdım biraz bu kadar oyuncusu olduğunu bilmiyordum.

Biter mi ? orasını bilemem ama bu 2 oyunu da yakın zaman içerisin de bıraktım.

Neden mi ? CS:GO artık gerçekten sıkıcı geliyor özellikle de_dust2 katledildik den sonra gram oynama isteği uyandırmadı en son bugün 15-16 civarların da girip 1 el atıp bu ne arkadaş diyerek sildim.

LOL yeni sezon ile gelen oyunu arap saçına çeviren güncelleme ile bir beklentiye girmiştim ama tam anlamıyla rezalet çıkmıştı. Zaten hesap paylaşımından 1 süresiz ban vermişlerdi 5 sezonluk hesabıma.

Kısaca bırakın zaten dün H1Z1 ücretiz oldu alın size yeni bir F2P oyun.

PUBG denen meret de tamamen Aziz Yıldırım'ın deyimiyle Pavalı ***** lerin yayınlar da yükseltmesi sonucu bu kadar ilgi gördü bana kalırsa H1Z1'in ne fazlası ne eksiği aynı şeyin lacivert i sadece.

Biter mi ? orasını bilemem ama bu 2 oyunu da yakın zaman içerisin de bıraktım.

Neden mi ? CS:GO artık gerçekten sıkıcı geliyor özellikle de_dust2 katledildik den sonra gram oynama isteği uyandırmadı en son bugün 15-16 civarların da girip 1 el atıp bu ne arkadaş diyerek sildim.

LOL yeni sezon ile gelen oyunu arap saçına çeviren güncelleme ile bir beklentiye girmiştim ama tam anlamıyla rezalet çıkmıştı. Zaten hesap paylaşımından 1 süresiz ban vermişlerdi 5 sezonluk hesabıma.

Kısaca bırakın zaten dün H1Z1 ücretiz oldu alın size yeni bir F2P oyun.

PUBG denen meret de tamamen Aziz Yıldırım'ın deyimiyle Pavalı ***** lerin yayınlar da yükseltmesi sonucu bu kadar ilgi gördü bana kalırsa H1Z1'in ne fazlası ne eksiği aynı şeyin lacivert i sadece.
CS: GO ve PUBG düşüncelerinize uzaktan yakından katılmıyorum. PUBG'nin H1Z1'den farkları var. Bunlar direk olarak oynanışı ve oyuna olan hazzı yükselten şeyler ve çok daha fazlası emin olun. CS: GO yeni Dust 2'ye önyargılı gelmeyip alışmaya çalışsaydınız eski Dust 2'nin hazzı alınabilirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı