LoL ve kötü kitlesi

3 sene once birakmistim simdi boslukta tekrar bir gireyim dedim o itemler karekterler ne oyle denge falan kalmamis simdi biraz hevesimi alana kadar sadece aram oynuyorum orada bile hakaretler donuyor cok kotu bir kitlesi var. Eskiden gozunu seveyim hep universite arkadaslarimla oynardim her şey cok iyiydi simdi resmen bitmis oyun.

Evet eskiden hep üniversiteliler oynardı ama birkaç yıldır üniversite bile kazanamamış, hayatta hiçbir başarısı arkadaşı olmayan kişiler oynuyor. Bana kalırsa hiç oynamayın hocam bende bugün denk geldi arkadaşta öylesine gireyim dedim güldüm çıktım :D

Evet eskiden hep üniversiteliler oynardı ama birkaç yıldır üniversite bile kazanamamış, hayatta hiçbir başarısı arkadaşı olmayan kişiler oynuyor. Bana kalırsa hiç oynamayın hocam bende bugün denk geldi arkadaşta öylesine gireyim dedim güldüm çıktım :D
Bagimlida yapiyor isin kotu tarafi 2-3 daha oynayip salarim bende buyuk ihtimal🙂

Bence sorun oyunun kitlesinde değil de bizim Türklerde. Farklı oyunlarda Türklerle oynayınca benzer bir durumla karşılaşabiliyorsunuz.
Mesela az önce CS:GO rütbeli maçıma 3 tane Türk denk geldi ve oyun içi yaptığım bir hareketten dolayı hemen hakaret etmeye başladılar. Bende karşılık verince velet deyip susturdular (Hepsinden büyüğüm bu arada 😃).

Son düzenleme:
Bence sorun oyunun kitlesinde değil de bizim Türklerde. Farklı oyunlarda türklerle oynayınca benzer bir durumla karşılaşabiliyorsunuz.
Mesela az önce CS:GO rütbeli maçıma 3 tane Türk denk geldi ve yaptığım bir hareketten dolayı hemen hakaret etmeye başladılar. Bende karşılık verince veled deyip susturdular (Hepsinden büyüğüm bu arada. 😃).

İşte ezik kitle her yerde daha doğrusu kendilerini geliştirecek yerlerde değil sadece oyunlardalar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı