LoL kitlesi neden bu kadar kötü oldu?

Temel sorun yaş kitlesinin düşmesi, çocuk anasının karnından lolcü olarak çıkıyor. Düşen yaş kitlesi de bu tarz problemlere yol açıyor. Saygı yok, oyun oynama yok sadece küfür, toksiklik var.

Temel sorun yaş kitlesinin düşmesi, çocuk anasının karnından lolcü olarak çıkıyor. Düşen yaş kitlesi de bu tarz problemlere yol açıyor. Saygı yok, oyun oynama yok sadece küfür, toksiklik var.
ben 12 yaşından beri lol oynuyorum. şuanda 12. sınıfa gidiyorum ve toplam 6-7 yıl oynamışım küfür etmeyi lolde öğrendim. siz düşünün.

2012 den bu yana eğlenmek için oynarım bunun tek bir sebebi yok, oyunun ücretsiz olması türkiye serverinin olması hilenin çok olmaması türkçe olması pay to win olmaması yüksek sistem istememesi gibi bir çok nedeni var

Eskiden daha toksik vardı şimdi toksiklerden geçilmiyor neden böyle oldu oyun sizce?

Oyunda diğerleriyle rekabet ediyorsun. Valorant'ta öyle Riot'un oyunları öyle ancak ön yargılı demiyorum. Hem rekabetçi hem kitlesi var. Düşün 10.000 üyelik bir Discord sunucun var. İlla toksik olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı