LoL kötü takım

Dostum benim oyunum da sıkıntı yok gayet tokatlıyorum. Hep kötü takım mı geliyor diyorsun görüyorsun attım fotoğraf da.

Yav oyun artık Lanede bitmiyor kardeşim neden anlamak istemiyorsunuz, öne geçtikten sonra kendi takımını da öne geçirmen lazım. Bu burada 2 dakikada anlatabileceğim bir şey değil zaten. Yüksek elo maç analizlerini ve kendi maç tekrarlarını izleyip karşılaştır. Ne demek istediğimi o zaman anlarsın.
@284223 arkadaş oyuna yeni başlamış ve ilk 3 maçını atıyor, ne kadar iyi oynayabilir ki? Sanki 3 yıldır bronz stuck olan adam bu konuyu açmış gibi konuşuyorsunuz...

30 Level olur olmaz dereceli girmesi başlı başına bir hata zaten, illa yükselmek istiyorsa sızlanmak yerine oynaya oynaya öğrenecek. İlk başladığımızda hangimiz Platin- Elmasta başladık. Çoğumuz Bronz-Gümüş liglerinde başladık.

Kasıtlı yapılıyor herkes şikayetçi örneğin her maç 10 defa ölen elemanlar eşleştiriliyor. Lobide oyuncu profilerini inceleyip oyunu bozabilirsin.

Evet arkadaşlar güzel takım olunca görüyorsunuz nasıl Win alıyoruz kimse Riot'u savunmasın.

Dosya Ekleri

• GGs.png
    GGs.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 46
Yeni 30 Level oldum. Ranked girdim ve ilk 3 maçımda olan bu. Şimdi diyeceksiniz ki ne yapalım taşısaydın o zaman, takım vermesinler ben tek başıma oynayayım taşımak zorunda mıyım? Bu benim sıkıntım degil. Skin yapacaklarına mmr sistemini düzeltsinler.
Bende şu an 42 levelim. 30 olduğum zaman girdim ve kanser oldum. Ondan çok ranked girmiyorum. Genelde sıralı.

Yeni konular

Geri
Yukarı