LoL ve kötü kitlesi

Bu durum beni de çok rahatsız ediyor. Herkes hırsından kuduruyor. Herkes kazanmak için deliriyor. Keyif almak yok, sadece hırs ve stres var. Ben bu tarz insanların kişilik bozukluğu olduğuna eminim artık. Kalitesiz insanlar. Hayatta da çevresindeki insanları sürekli darlayan ve muhtemelen hiçbir şey başaramamış insanlar.
Çevreleri bile yoktur emin olun.

Anlıyorum, dediğim gibi o oyunun kitlesi çok kötü ve genellikle de oyunu çoluk çocuk oynadığı için chatte dönen küfrün haddi hesabı yok. Oyunu oynamaman daha iyi olur.

Hocam zaten oyunlar eğlenceli gelmiyor.

Çok normal değil mi? Eğer herkes en azından mutlu olabilseydi kimse bu kadar sinirli ve stresli olmazdı.

O zaman çalışsın başarsın. Öyle oyunlarda söverek hayatında neyi başaracağını düşünüyorlar acaba :D
Onların sonu belli zaten sanayide günde 12 saat çalışmak :D

Çevreleri bile yoktur emin olun.
Sadece oyuna bakarsanız sebebini anlayamazsınız. Kimse mutlu değil, herkes geçim sıkıntısı yaşıyor, eğlenemiyor. En azından bir sinemaya gitmeye çalışsalar sinema olmuş minimum 60 TL. Tamam League of Legends'in kitlesi normalde de kötü ancak bu da çok büyük bir etken. İnsanlar eğlenmeye çalışırken kaybedince ister istemez üzülüyor, durumda kötü olunca sadece üzülmeyle kalmıyorlar ve bu sefer de sinirleniyorlar. Tek yapman gereken ayarlardan sohbeti kapatmak.

O zaman çalışsın başarsın. Öyle oyunlarda söverek hayatında neyi başaracağını düşünüyorlar acaba :D
Onların sonu belli zaten sanayide günde 12 saat çalışmak
4+ yıl üniversite okuyan bile sanayide çalışmak zorunda kalınca bu dediğiniz pek de geçerli olmuyor.

Bu durum beni de çok rahatsız ediyor. Herkes hırsından kuduruyor. Herkes kazanmak için deliriyor. Keyif almak yok, sadece hırs ve stres var. Ben bu tarz insanların kişilik bozukluğu olduğuna eminim artık. Kalitesiz insanlar. Hayatta da çevresindeki insanları sürekli darlayan ve muhtemelen hiçbir şey başaramamış insanlar.

Geçen gün aram girmiştim. Oyuna 10 dakika geç başladım ve adamı öldürdüm. 1-2 kez. Adam çatır çatır anneme ağır ağır küfürler etmeye başladı. Muteledim geçtim.
(Oyun başında yaşını sormuştum. 34 demişti. :D)

Sadece oyuna bakarsanız sebebini anlayamazsınız. Kimse mutlu değil, herkes geçim sıkıntısı yaşıyor, eğlenemiyor. En azından bir sinemaya gitmeye çalışsalar sinema olmuş minimum 60 TL. Tamam League of Legends'in kitlesi normalde de kötü ancak bu da çok büyük bir etken. İnsanlar eğlenmeye çalışırken kaybedince ister istemez üzülüyor, durumda kötü olunca sadece üzülmeyle kalmıyorlar ve bu sefer de sinirleniyorlar. Tek yapman gereken ayarlardan sohbeti kapatmak.

4+ yıl üniversite okuyan bile sanayide çalışmak zorunda kalınca bu dediğiniz pek de geçerli olmuyor.

Hiç acımıyorum. Açıp LoL oynayacağına bir şeyler için mücadele etsin o zaman. Mutsuz olabilir evet ama gerçek hayatta sürünürken sosyal hayatıma laf atması komiğime gitti :D yoksa küfür falan değil olay.

Ayrıca 4+ yıl üniversiteyi nerede ve hangi bölüm okuduğun çok önemli.

Hiç acımıyorum. Açıp LoL oynayacağına bir şeyler için mücadele etsin o zaman. Mutsuz olabilir evet ama gerçek hayatta sürünürken sosyal hayatıma laf atması komiğime gitti :D yoksa küfür falan değil olay.

Ayrıca 4+ yıl üniversiteyi nerede ve hangi bölüm okuduğun çok önemli.
Acımanızı kimse istemiyor zaten? Şurada mühendislik, öğretmenlik okuyan işsiz kalmamalı. Hiçbir üniversite öğrencisi işsiz kalmamalı. Eğer işsiz kalacaklarsa niye öğrenciler hayatının yarısını okullara verdi?

Acımanızı kimse istemiyor zaten? Şurada mühendislik, öğretmenlik okuyan işsiz kalmamalı. Hiçbir üniversite öğrencisi işsiz kalmamalı. Eğer işsiz kalacaklarsa niye öğrenciler hayatının yarısını okullara verdi?

Bu konu farklı bir konu. Bu konu LoL'ün gerçek hayatta bir ezik olan oyuncu kitlesi üzerine açıldı.

Bu konu farklı bir konu. Bu konu LoL'ün gerçek hayatta bir ezik olan oyuncu kitlesi üzerine açıldı.
League of Legends'in oyuncu kitlesinin çoğu lise ve üniversitelilerden oluşuyor ki en mutsuz kitle bu yaş aralığından. Yani pek de farklı bir konu değil.

Bu arada oyunu iğrenç oynuyorsanız kusura bakmayın ama oyuncuların size hoş olmayan şeyler söylemeleri çok normal, hangi oyunda böyle şeyler görmüyorsunuz çok merak ediyorum?

Son düzenleme:
League of Legends'in oyuncu kitlesinin çoğu lise ve üniversitelilerden oluşuyor ki en mutsuz kitle bu yaş aralığından. Yani pek de farklı bir konu değil.

Bu arada oyunu iğrenç oynuyorsanız kusura bakmayın ama oyuncuların size hoş olmayan şeyler söylemeleri çok normal, hangi oyunda böyle şeyler görmüyorsunuz çok merak ediyorum?

Yazımda da belirttiğim gibi zaten oyun oynamıyorum ben. Ayrıca LoL kitlesi üniversitelilerden oluşmuyor birçoğu loserlardan oluşuyor.

Bu konuyu sadece sohbet amaçlı açtım. Sizlerde bu tarz durumlar hakkında karşılaştığınız şeyleri anlatabilirsiniz.

Uzun zamandır hiçbir oyunu oynamıyordum bugün arkadaşın evine gittim, bilgisayarında LoL yüklüymüş bir gireyim dedim onun hesabıyla girdim. Blitz oynadım fazla Q skili tutturamadım. Bir baktım chatte gerçek hayatta ezik olduğumu dışlandığımı vs. yazdılar :D Tamam iğrenç oynamış olabilirim de sosyal hayatım ne alaka?😄 Yani anlayacağınız aslında kendileri gerçek hayatta bir "ezik" zaten LoL'ü eskiden oynadığım zamanlarda da böyleydi kitlesi ama bu kadar fazla değildi bu oran. Bakın herkes öyle demiyorum ama yaklaşık %75'lik bir kısmı gerçek hayatta hiçbir başarısı olmayan kişiler buna eminim. Türk oyuncu kitlesinin "birçoğunun" böyle olması utanç verici. Siz ne düşünüyorsunuz bu başarısız kitle hakkında?
3 sene once birakmistim simdi boslukta tekrar bi giriyim dedim o itemler karekterler ne oyle denge felan kalmamis simdi biraz hevesimi alana kadar sadece aram oynuyorum orda bile hakaretler donuyor cok kotu bir kitlesi var. Eskiden gozunu seveyim hep universite arkadaslarimla oynardim hersey cok iyiydi simdi resmen bitmis oyun.

Geri
Yukarı