LoL yeni başlayan için karakter önerisi

Adam yürüyemiyor sen koş diyorsun. LOLOL! :D
Komiksin LoL'e ilk başladığımda Katarina oynuyordum. Kendini zora alıştırması daha iyi.

Hocam yeni başlayan birisinin samira öğrenmesi gerçekten imkansız. Aylarca ADC oynadım, tüm şampiyonlarda bilgi sahibi oldum tek beceremediğim karakter samira oldu. Yeni başlayan birisine direkt olarak samira önermek doğru değil bence.
Neden imkansız olsun? Karakteri oynayarak ve video izleyerek kendini çok kolay geliştirebilir.

Komiksin LoL'e ilk başladığımda Katarina oynuyordum. Kendini zora alıştırması daha iyi.
Katarina karakterinin de bir zorluğu var fakat Samira'nın yanında bronz lig kalır. Samira çok daha zor bir karakter ve yeni başlayan birisinin oynayabileceği bir karakter değil.

Neden imkansız olsun? Karakteri oynayarak ve video izleyerek kendini çok kolay geliştirebilir.
Hocam geliştirebilir evet fakat direkt olarak samira ile başlamak mantıksız. ADC koridorunu ve oynanışı öğrenmek için daha kolay bir ADC ile başlaması daha mantıklı.

Katarina karakterinin de bir zorluğu var fakat Samira'nın yanında bronz lig kalır. Samira çok daha zor bir karakter ve yeni başlayan birisinin oynayabileceği bir karakter değil.

Hocam geliştirebilir evet fakat direkt olarak samira ile başlamak mantıksız. ADC koridorunu ve oynanışı öğrenmek için daha kolay bir ADC ile başlaması daha mantıklı.
Tabii herkesin kendi fikri arkadaş da ne oynamak istiyorsa onu oynasın.

Direkt ADC başlaman hata. Düşünmen ve dodgelaman gereken çok fazla şey var ve karakterin her şeyden neredeyse tek yiyor. ADC oynadığın karakteri bilmekten çok, karşı support jungle ve ADC üçlüsünün karakterini bilmekte yatıyor.

Jungle oynayabilirsin başlangıç için. Hecarim ve Kayn da oldukça basit ve düşük elo oyunlar için güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı