Yeni başlayan için LoL Hero önerisi

Oyuna yeni başladığım için tam kararım yok. Eskiden mobile legends oynardım. Orda da LoL'de de alt koridor eğlenceli geliyor.
Hepinize çok teşekkürler. Beyler bunun için tekrar konu açmak istemedim. Ama bir sorum daha var LoL'e yılbaşı güncellemesi geldi mi? Yoksa gelecek mi?
Miss Fortune tavsiye ederim. Bende 4 yıl önce tavsiye üzerine başladım. Halen Miss Fortune oynuyorum.

Hepinize çok teşekkür ederim yarın deneyeceğim.

Bunun cevabını bilen var mı?

Savaş Kraliçeleri 2020 | Resmi Etkinlik Tanıtımı - League of Legends​

"Aptallar güçle oynar. Kraliçeler ona hükmeder."

10 Aralık ve 11 Ocak arasında yeni Savaş Kraliçeleri kostümleri, renkleri ve ifadelerinin yanı sıra Merkez Baskını'nın dönüşüyle tahta geç.

Normalde gelmesi lazım ama bölge bölge değişebiliyor bazen. Dışarıda olduğum için oyunu açıp bakamıyorum. Muhtemelen ben oyuna girip bakana kadar siz daha önce öğrenmiş olursunuz 🙂

Savaş Kraliçeleri 2020 | Resmi Etkinlik Tanıtımı - League of Legends​

"Aptallar güçle oynar. Kraliçeler ona hükmeder."

10 Aralık ve 11 Ocak arasında yeni Savaş Kraliçeleri kostümleri, renkleri ve ifadelerinin yanı sıra Merkez Baskını'nın dönüşüyle tahta geç.

Normalde gelmesi lazım ama bölge bölge değişebiliyor bazen. Dışarıda olduğum için oyunu açıp bakamıyorum muhtemelen ben oyuna girip bakana kadar siz daha önce öğrenmiş olursunuz 🙂
Bu yılbaşı etkinliği mi hocam ?

Selam dostum, öncelikle ranked maçlara girdiğinde sürekli sohbetten bir şeyler yazılacak zamanla canını sıkabilir öncelikle sohbeti kapat ve kendi oyununu oyna. Ben de oyuna ilk başladığımda Master'yi ile başlamıştım hatta o donemde 60-70K ustalık puanı oldu. İlk başlarda yetenek atışı gerektirmeyen karakterler ile başlayabilirsin. Master'yi, VI, WW yani demek istediğim karakterin kazanma koşulu yetenek tutturmak olmasın. Daha sonra kendine bir koridor belirle, ben mid mainim, bu süreçte kendine bir karakter belirle sürekli onunla oyna hem oyunu tanı, benimkisi ekko mesela, hem de bildiğin bir karakter ile karşına bilmediğin karakterler geldiğinde nispeten daha rahat olursun. Birçok karakter ile eşleşme yaşadıktan sonra artık o karakteri bırakabilir, midde başka karakterler oynayabilirsin, ama bu sefer o kadar amatör değilsin çünkü karşına gelecek Hero'lar tanıdık ama senin oynadığın Hero pek tanıdık değil, ama rakibinin neler yapacağını biliyorsun veya tahmin ediyorsun. Bir süre sonra bütün karakterlerin karşısına gelen rakibe karşı güçlü ve zayıf yanlarını bilebiliyorsun, yeni bir Hero oynamaktan daha önemlidir. Bir de lütfen oyunda küfür etme chate cevap verme tekrar yazıyorum çünkü 1 kişiyi kurtarabilirsem ne mutlu bana :D.

Sevgiler.

Geri
Yukarı