Çözüldü LoL'de Alt Tab atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Önceki tüm konuları denedim, Alt Tab atılacak sekme de var, Windows Tab da çalışmıyor Windows D de, temiz kurulum yaptım hala aynı. Bir çözümü var mıdır?

Çözüm
Sorunun çok saçma bir şekilde çözümünü buldum, sağdaki alt tuşuna basınca Alt Tab atabiliyorum. Çok değişik gerçekten... Yardım eden herkese teşekkür ederim.
Denedim olmadı.

Tam olarak neyi kayıt altına alayım hocam? Anlayamadım tam. Bu arada pencerelide de CTRL ESC, Alt Tab falan atamıyorum. Garip gerçekten. Bir de daha geçenlerde temiz kurulum yaptım.

Gerekli bilgileri almaya çalışıyorum, Alt Tab yapınca nasıl tepki veriyor? Hiçbir tuş mu çalışmıyor. Az önce pencereli de çalışıyor demiştin. Şimdi çalışmıyor diyorsun, CTRL alt del ile Görev Yöneticisi'ni açınca da tepki vermiyor diyorsun.

O zaman bir masaüstü daha oluştur. Oyun esnasında ekran değiştir. Oyuna girmeden Windows + Tab ile yeni bir masaüstü oluştur. Yeni masaüstünde LoL'ü aç. Ana ekranında ise gündelik kullanımların olsun. CTRL + Windows'a basılı tutarak ok yönleri ile ekran değiştir.

Gerekli bilgileri almaya çalışıyorum, Alt Tab yapınca nasıl tepki veriyor? Hiçbir tuş mu çalışmıyor. Az önce pencereli de çalışıyor demiştin. Şimdi çalışmıyor diyorsun, CTRL alt del ile Görev Yöneticisi'ni açınca da tepki vermiyor diyorsun.

O zaman bir masaüstü daha oluştur. Oyun esnasında ekran değiştir. Oyuna girmeden Windows + Tab ile yeni bir masaüstü oluştur. Yeni masaüstünde LoL'ü aç. Ana ekranında ise gündelik kullanımların olsun. CTRL + Windows'a basılı tutarak ok yönleri ile ekran değiştir.

Alt Tab yapınca sanki Alt'a hiç basmamışım gibi sadece Tab menüsü açılıyor, evet daha önce çalışıyordu fakat pencerelide de çalışmıyor şu an. Yeni masaüstü olayını da deniyorum şu an.

@ArthurMorgan33 temiz kurulum yaptım dedin de klasörünü komple mi temizledin? İki dakika aradım config dosyası buradaymış. Bunları ortadan kaldır yapmadıysan.

Eki Görüntüle 1956448
Denedim fakat hala aynı maalesef.

Alt Tab yapınca sanki Alt'a hiç basmamışım gibi sadece Tab menüsü açılıyor, evet daha önce çalışıyordu fakat pencerelide de çalışmıyor şu an. Yeni masaüstü olayını da deniyorum şu an.

Denedim fakat hala aynı maalesef.

Demek ki alt tuşun çalışmıyor oyunda. Bir saatir bu yüzden video at diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı