Çözüldü LoL'de Alt Tab atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Önceki tüm konuları denedim, Alt Tab atılacak sekme de var, Windows Tab da çalışmıyor Windows D de, temiz kurulum yaptım hala aynı. Bir çözümü var mıdır?

Çözüm
Sorunun çok saçma bir şekilde çözümünü buldum, sağdaki alt tuşuna basınca Alt Tab atabiliyorum. Çok değişik gerçekten... Yardım eden herkese teşekkür ederim.
Sorununuzun çözümü büyük ihtimal pencereli aslında. Video kaydı atabilriseniz daha çok yardımcı olabiriz.

Pencerelide sorun olmuyor ama pencereli oynamak da aşırı garibime gidiyor maalesef alışamıyorum.

Hextech indirip onarım yapmayı dener misiniz? Sonuçları yazın.
Konunun başında belirtmiştim aslında, denedim.

Temiz kurulum yaptım hala aynı

Bu durumda oyun ayarlarının saklandığı bir harici dosya olur, onu biraz araştırıp ortadan kaldır. LoL'de bilmiyorum ama bazı oyunlarda Appdata klasörlerinde olur, kimisinde Belgelerim-My Games'de olur değişir.

Görmemişim özür dilerim. Değiştirmeyi deneyebilirsiniz o zaman hocam.

Denedim olmadı.

Video kaydı atabilir misiniz?

Alt Tab çalışmıyor.

CTRL alt del yapıyorsunuz olmuyor. Garip...

Tam olarak neyi kayıt altına alayım hocam? Anlayamadım tam. Bu arada pencerelide de CTRL ESC, Alt Tab falan atamıyorum. Garip gerçekten. Bir de daha geçenlerde temiz kurulum yaptım.

@ArthurMorgan33 temiz kurulum yaptım dedin de klasörünü komple mi temizledin? İki dakika aradım config dosyası buradaymış. Bunları ortadan kaldır yapmadıysan.

Screenshot_3.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı