Çözüldü LoL'de Alt Tab atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Önceki tüm konuları denedim, Alt Tab atılacak sekme de var, Windows Tab da çalışmıyor Windows D de, temiz kurulum yaptım hala aynı. Bir çözümü var mıdır?

Çözüm
Sorunun çok saçma bir şekilde çözümünü buldum, sağdaki alt tuşuna basınca Alt Tab atabiliyorum. Çok değişik gerçekten... Yardım eden herkese teşekkür ederim.
Altta bir Windows Gezgini vs açık değil mi? Oyun tek başına çalışır durumdayken Alt Tab yapılmıyor biliyorsundur diye umut ediyorum?

Eğer o halde de çalışmıyorsa CTRL + alt + del dediğinde Görev Yöneticisi'ni açarken oyun alta geçiyor mu? Sonrasından Alt Tab tekrar aktif olabilir?

Veya GFN üzerinden kullanıyorsan orada klavye ayarları bayağı saçmalıyor olabilir.

Tam ekran yerine Penceresiz Tam Ekran deneyin hocam.

Altta bir Windows Gezgini vs açık değil mi? Oyun tek başına çalışır durumdayken Alt Tab yapılmıyor biliyorsundur diye umut ediyorum?

Eğer o halde de çalışmıyorsa CTRL + alt + del dediğinde Görev Yöneticisi'ni açarken oyun alta geçiyor mu? Sonrasından Alt Tab tekrar aktif olabilir?

Veya GFN üzerinden kullanıyorsan orada klavye ayarları bayağı saçmalıyor olabilir.

Arkada Google Spotify Discord falan açık, CTRL alt delete de hiçbir işe yaramıyor Görev Yöneticisi'ni açmıyor. GFN üzerinden değil normal bilgisayar üzerinden oynuyorum.

Tam ekran yerine penceresiz tam ekran deneyin hocam.

İkisini de denedim, sonuç aynı.

O Tab açma tuşunu değiştirebiliyor musunuz peki?
Sanırsam evet.

Arkada Google Spotify Discord falan açık, CTRL alt delete de hiçbir işe yaramıyor Görev Yöneticisi'ni açmıyor. GFN üzerinden değil normal bilgisayar üzerinden oynuyorum.

İkisini de denedim, sonuç aynı.

Sorununuzun çözümü büyük ihtimal pencereli aslında. Video kaydı atabilriseniz daha çok yardımcı olabiriz.

Geri
Yukarı