LoL'de "bir şeyler ters gitti" hatası nasıl düzeltilir?

Daha fazla  
LoL oyununda şu son 3 hafta kadar bir süredir başlayan "bir şeyler ters gitti" hatası alıyorum sebebini bilen var mı? Çözümü nedir? 2 kez tekrar yükledim hala devam etmekte. Şampiyon seçim ekranı sırasında Hero kitleyemiyorum veya karşılaşma kabul ekranında takılı kalıyor şampiyon seçim ekranına geçmiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-07 155000.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-07 155000.png
    788,8 KB · Görüntüleme: 69
LoL oyununda şu son 3 hafta kadar bir süredir başlayan "bir şeyler ters gitti" hatası alıyorum sebebini bilen var mı? Çözümü nedir? 2 kez tekrar yükledim hala devam etmekte. Şampiyon seçim ekranı sırasında Hero kitleyemiyorum veya karşılaşma kabul ekranında takılı kalıyor şampiyon seçim ekranına geçmiyor.

Oyunu tekrar tekrar yüklemenize gerek yok. Bu oyunla alakalı bir sorun. Güncelleme beklemekten başka çare yok maalesef.

Tamamda hocam hem LP kaybediyorum hem ceza yiyorum niye fixlemezler ki böyle birşeyi...
Hocam Lp kaybetmezsiniz. Şampiyon seçim ekranında oluyor sadece bu hata. Olsa olsa ceza yersiniz.
Ama onun dışında cidden sinir bozucu bir şey. Arada bana da oluyor.

Çözüm bulabildiniz mi?

Sizin internet servis sağlayıcınız kim ve hangi bölgede oturuyorsunuz? Bana Netspeed tarafından söylenen şey bir bakım çalışmasının olduğu ve bu bakım çalışmasının Türk Telekom tarafından fiber dönüşüm adı altında yapıldığı ve sürecin 3 gün önce tamamlandığını ilettiler. Bende sorun çözülsün diye bir sürü şey deniyorum. WARP indirdim arkadaşın da dediği gibi DX9'a aldım oyunu tam olarak çözüldü mü devam mı ediyor şunu yaptım düzeldi diyebileceğim bir şey olmadı maalesef. Ara sıra olmaya devam ediyordu. Ama sizinde bildiğiniz gibi oyuna güncelleme geldi bakalım şu anda WARP kapalı DX9 açık bir şekilde oynuyorum.

Geri
Yukarı