LOL'de Challenger Cs'de Global Olmak Ne Hissettir ?

Bro oyunlar zevk için oynanır, onca yıl sırf challenger olayım challenger ceketi alıp okulda lol oynayan erkeklere hava atıp lol oynayan kızları tavlayayım kafasıyla oynamamıştır. Zevk için oynamıştır ve buralara kadar gelmiştir, zevk ile yaptığın bir işte yükselmek gibi düşün. Zaman israfı da değil bence, hobilerde de zaman harcarsınız ama hobiyi bundan zevk aldığınız için yaparsınız. Zevk almadığınız bir şey hobiniz olmaz.
Hiç böyle düşünmedim.Zaten yeni oyunlara yöneleceğim.Allahın izniyle elime güzel bir bilgasayar geçsin.

Bence de zaman israfı değil. MMR sistemi olduğu için herkesin lig atlama hızı aynı değil. Diğer sezonlarda challenger bitirdiyse zaten platin 1 başlıyor. Tebrik ederim şahsen. Lig atlama rehberi gibi konular açabilirsiniz foruma. Elbet ihtiyacı olan vardır. Benim kesinlikle yok(yersen:/).

Bence de zaman israfı değil. MMR sistemi olduğu için herkesin lig atlama hızı aynı değil. Diğer sezonlarda challenger bitirdiyse zaten platin 1 başlıyor. Tebrik ederim şahsen. Lig atlama rehberi gibi konular açabilirsiniz foruma. Elbet ihtiyacı olan vardır. Benim kesinlikle yok(yersen:/).

Parantez içindeki şeyinizi anlamadım.Kusuruma bakmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı