LOL'de Challenger nasıl olunur?

Geçen sezon d1 elolarına kadar çıkmıştım. Özellikle gold plat elodan çıkmak için sana birkaç tavsiye vereyim. Toplane kesinlikle oynamıyorsun sans işi. Adamı ezmen veya ezilmen hicbir şey ifade etmiyor kimin takımı öndeyse o kazanıyor. Botlane de oynamıyorsun çünkü birine bağlı oluyor oyundaki varlığın. Mid ve jg oyna. Özellikle Naru ve Closer video ve yayınlarını izle güzel içerikleri var öğretiyorlar bir şeyler. En onemlisi de oyun başı all mute atıyorsun.
Az önce nasus maçın nikahını belledi.
Not: Bu arkadaşın dediklerini dikkate almayın.

Yıllar boyu yüksek eloda oynayıp, sunucu farketmeksizin her rank'ta maç atmış birisi olarak söylemeliyim ki, kendinize bir şampiyon belirleyin karşınıza Skarner, Aurelion Sol gibi oynanma istatistiği vasat durumda olan şampiyonların matchuplarını bile ezberleyin. Lane aşamasından sonra, beyninizi masaya bırakıp oynamak yerine, ezilen takımınıza yardım edeceksiniz. 20/1 oynadığın her oyunu kazanamazsın, ama kontrollü oynadığın her maçı kazanırsın. Başında büyük bir shutdown varsa, oyunu satmayacaksın. Totemsiz çalılara kafa atmayacaksın, Drake, Baron, Rift gibi oyunu kazanmada seni bir üst seviyeye taşıyacak önemli objektifleri pas geçmeyeceksin. Herkesin takımına, kuvvetli iyi oyuncular gelseydi herkes challenger olurdu. Sen takımına gelen, kötü oyuncuları taşıyamıyorsan lig çıkamazsın. Riot kazandığın maçlar sonrası, lig çıkama diye kötü oyuncular yolluyor. Karşına yüksek winrate smurfler gelebilirken, senin takımına hayatı boyunca o ligde kalanlar geliyor genelde. Bu durumda dodge atmak en iyisi, 2,3lp gidecek 5 dakika ceza yiyeceksin. En azından 30 dakikan, ve 10-15LP gitmeyecek.
1655987819100.png
1655987838494.png
1655987881538.png

Dediğin kadar maçın varsa aralıksız 500 gün ediyor.
Resmen lolden ödün vermişsin hayatın için.
İki katı kadar maç atmışımdır. TR için konuşmuyorum, EUW, EUNE ve NA sunucularında hesap kasıp satmak, belki doktor maaşından fazla kazandırıyordur. 2021 yılında 3 siteye sattığım boost paneliyle oturduğum yerden para kazanıyordum. En fazla kullanılan boost sitesi, EB24'te gold-plat arası boostta bile 60-70 euro arası para kazanıyorsun(o kadar düşük lig aralığında bile). LoL'de kostüm vb. yüksek para yatırılmış hesapların değeri yok. Ancak lig'in çok değeri var. Aşağıda verdiğim boost'u benim yapmam 1,5 günümü ortalama bir booster'ın 3 gününü alır. Bi' de bundan fazla kazandıran, bu panel'i satmak. Gelen her satıştan belli bir pay alıyorsun.
1655989128172.png

Son düzenleme:
Yıllar boyu yüksek eloda oynayıp, sunucu farketmeksizin her rank'ta maç atmış birisi olarak söylemeliyim ki, kendinize bir şampiyon belirleyin karşınıza Skarner, Aurelion Sol gibi oynanma istatistiği vasat durumda olan şampiyonların matchuplarını bile ezberleyin. Lane aşamasından sonra, beyninizi masaya bırakıp oynamak yerine, ezilen takımınıza yardım edeceksiniz. 20/1 oynadığın her oyunu kazanamazsın, ama kontrollü oynadığın her maçı kazanırsın. Başında büyük bir shutdown varsa, oyunu satmayacaksın. Totemsiz çalılara kafa atmayacaksın, Drake, Baron, Rift gibi oyunu kazanmada seni bir üst seviyeye taşıyacak önemli objektifleri pas geçmeyeceksin. Herkesin takımına, kuvvetli iyi oyuncular gelseydi herkes challenger olurdu. Sen takımına gelen, kötü oyuncuları taşıyamıyorsan lig çıkamazsın. Riot kazandığın maçlar sonrası, lig çıkama diye kötü oyuncular yolluyor. Karşına yüksek winrate smurfler gelebilirken, senin takımına hayatı boyunca o ligde kalanlar geliyor genelde. Bu durumda dodge atmak en iyisi, 2,3lp gidecek 5 dakika ceza yiyeceksin. En azından 30 dakikan, ve 10-15LP gitmeyecek.
Eki Görüntüle 1428927Eki Görüntüle 1428928Eki Görüntüle 1428929

İki katı kadar maç atmışımdır. TR için konuşmuyorum, EUW, EUNE ve NA sunucularında hesap kasıp satmak, belki doktor maaşından fazla kazandırıyordur. 2021 yılında 3 siteye sattığım boost paneliyle oturduğum yerden para kazanıyordum. En fazla kullanılan boost sitesi, EB24'te gold-plat arası boostta bile 60-70 euro arası para kazanıyorsun(o kadar düşük lig aralığında bile). LoL'de kostüm vb. yüksek para yatırılmış hesapların değeri yok. Ancak lig'in çok değeri var. Aşağıda verdiğim boost'u benim yapmam 1,5 günümü ortalama bir booster'ın 3 gününü alır. Bi' de bundan fazla kazandıran, bu panel'i satmak. Gelen her satıştan belli bir pay alıyorsun.Eki Görüntüle 1428938
Çok doğru yazmışsınız, 2015-2018 yılları arasında boosttan kazandığım para aldığım burstan fazlaydı :D

Yalnız yukarıdaki arkadaş harbi LoL'e emek vermiş. Hem oyun hem ticarete dökmek kolay değil. Okumuş oyunu bitirmiş artık. Tebrik ettim. Yazdıkları bir bir doğru.
Takıma kötü oyuncu gelmesi sorun değil bence. Fakat kanser ve toxic insanın gelmesi beni çileden çıkartıyor. Emekleri çöpe atanlar olunca giden LP canını yakıyor.

Eki Görüntüle 1428927Eki Görüntüle 1428928Eki Görüntüle 1428929

İki katı kadar maç atmışımdır. TR için konuşmuyorum, EUW, EUNE ve NA sunucularında hesap kasıp satmak, belki doktor maaşından fazla kazandırıyordur. 2021 yılında 3 siteye sattığım boost paneliyle oturduğum yerden para kazanıyordum. En fazla kullanılan boost sitesi, EB24'te gold-plat arası boostta bile 60-70 euro arası para kazanıyorsun(o kadar düşük lig aralığında bile). LoL'de kostüm vb. yüksek para yatırılmış hesapların değeri yok. Ancak lig'in çok değeri var. Aşağıda verdiğim boost'u benim yapmam 1,5 günümü ortalama bir booster'ın 3 gününü alır. Bi' de bundan fazla kazandıran, bu panel'i satmak. Gelen her satıştan belli bir pay alıyorsun.Eki Görüntüle 1428938
Rhaast oynuyorsan her maçı kazanırsın.Oyunın en güçlü karakteri.

Rhaast oynuyorsan her maçı kazanırsın.Oyunın en güçlü karakteri.
Ağır yara denen abidenin, ne kadar işlevsiz bir şey olduğunu anlıyorsun. Her oyuna gitmiyor, ancak güçlü olduğu kesin. Erken oyunda düşürürsen, toparlayamıyor ama geç oyunda attığı bi w ile oyun bitirebiliyor. Sadece oyun bilgini konuşturman gerekiyor karakterde. Açıkçası, bilen bir support ve ADC'nin Rhaast Kayn'e oyun oynatacağını düşünmüyorum ben ancak scale olunca durmuyor. Ben genelde boost atarken, Evelynn takılırım. Scale ol, her maçı winle.

Ağır yara denen abidenin, ne kadar işlevsiz bir şey olduğunu anlıyorsun. Her oyuna gitmiyor, ancak güçlü olduğu kesin. Erken oyunda düşürürsen, toparlayamıyor ama geç oyunda attığı bi w ile oyun bitirebiliyor. Sadece oyun bilgini konuşturman gerekiyor karakterde. Açıkçası, bilen bir support ve ADC'nin Rhaast Kayn'e oyun oynatacağını düşünmüyorum ben ancak scale olunca durmuyor. Ben genelde boost atarken, Evelynn takılırım. Scale ol, her maçı winle.
Hocam siz aktif olarak devam ediyor musunuz? TR ve West'te hesap kasmaya başlarsanız uzun zamandır oyuna dönmeyi düşünüyorum birlikte bir şeyler yapalım. GM 350 peak idim ama ara vereli baya oldu, evlenmeden önce hesaplarımı satmıştım. Ama bu aralar elim kaşınıyor, sizin vesilenizle dönebilirim :D

Evelynn ve twitch birebir lig atlama çarları.

Geri
Yukarı