LoL'de değerlere küfür eden insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wostid Reis

Decipat
Bugün takımıma gelen 2 arkadaş gerçekten yazık; Atatürk'e, şehitlerimize çok ağır küfürler etti. Bunları şikayet ettim ama az gelir. Bunlar önceden bu kadar yoktu, şimdi sayıları çok arttı. Sizin takımınıza da arada böyle tipler geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün takımıma gelen 2 arkadaş gerçekten yazık Allah'a, Atatürk'e, şehitlerimize çok ağır küfürler etti. Bunları şikayet ettim ama az gelir. Bunlar önceden bu kadar yoktu, şimdi sayıları çok arttı. Sizin takımınıza da arada böyle tipler geldi mi?

Vaktimi saçma bir oyuna harcamadigim icin hiç boyle tiplerle karislasmadim boyle tipler yeterince her mecrada var zaten.

100 Online'ı olmayan bombom 337 adlı oyunda bile böyle tipler var. Adamlar ayda 1 kere girip herkese sövüp çıkıyorlar. Ne Atatürk, ne şehit, ne Allah bırakıyorlar. Gerçekten acınası durumdalar.

LoL'de bu çeşit olaylar çok normal gelmeye başladı bana kim olduğu ne olduğu belli olmadığı için her türlü aptallığı yapabiliyorlar.

Bugün takımıma gelen 2 arkadaş gerçekten yazık; Atatürk'e, şehitlerimize çok ağır küfürler etti. Bunları şikayet ettim ama az gelir. Bunlar önceden bu kadar yoktu, şimdi sayıları çok arttı. Sizin takımınıza da arada böyle tipler geldi mi?
Ekran görüntüleri varsa verin cimere yerle bir olsunlar. 3 farklı suç işlemişler.

LoL'un düşük elo sorunları yapılacak bir şey yok

Çoğunlukla Türk oyuncuların bulunduğu oyunları sevmiyorum, Riot games oyunları ve ets2 truckersmp’de buna örnek.

Söyledikleri herşey anayasal olarak suç.

Böyle çürükler çok fazla takım sesinizi kapatıp oynayın hiç yoktan iyidir.

• Beğen
İfadeler: Hds
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı