LoL'de şehitlere ve şehit bebeklerine küfür eden kişiye ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:) Arkadaşlar, benim abim bizzat asker, ben de maden işçisiyim. Şimdi o kendini bilmez küfür etti diye ne oldu? Hiçbir şey. Günahı onun boynuna.

Gelip bana basma kalıp cümleler kurmayın.
Ben de diyorum ki size sıkıyorsa gereğini yapın, bu politikalara ve terör devletlerine hesabını sorun!

Ha tabii onlara küfür edenlere karşı koymak, onlara kurşun sıkanlara karşı koymaktan daha kolay geliyor değil mi? Siz böyle insanlar ile uğraşınca ne oluyor? Vaktinizi harcamaktan başka hiç bir şey olmuyor.

Sizin duyduğunuz, duymadığınız, gördüğünüz ve görmediğiniz iğrenç düşünceler var bu hayatta. Hangisiyle başa çıkacaksınız? Ömrünüz yeter mi?

Sizin yapacağınız en iyi şey, sizin için şehit olanlara küfür etmemesini bilen çocuklar yetiştirmek. O kişi ceza alsa bile zikri ve fikri değişecek mi?

Hayır.
Bana imkan verdiler de ben mi yapmadım? Ağzımı açtığım gibi polisler anında baskın atarlar evime eğer biz bu insanlara karşı çıkmazsak bunlar artmaya devam edecek. Eğer Allah göstermesin abin Şehit olur ise onun hakkında bu ithamlar hoşuna gider mi? O yüzden bizim bu halsiyetsizleri durdurmamız gerekiyor. Eğer bir birşeyler yapmaya çalışmaz isek geç olabilir.

Abim şehit olursa inan bana bu ithamlar umurumda bile olmaz. LoL'de gang yüzünden şehitlere küfür eden veletler çoğalsa ne olur çoğalmasa ne olur :). Velet ya bunlar velet. LoL ile zaten şehitlerin en alakası var? Bunlar mı sizin derdiniz arkadaşlar. Kendinize bakın lütfen. Geçimizi sağlayın, işinizi iyi yapın. Bu ülkeye o çocuktan daha çok zarar verenler var. Onların gitmesi için çalışın, duyar kasın.

Dediklerimi anlayan anladı, anlamayanın da daha çok yolu var. Hadi iyi sabahlar, kendinize çok iyi bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı