LoL'de şehitlere ve şehit bebeklerine küfür eden kişiye ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar öncelikle, düzgünce oyunumu oynarken, takım arkadaşım tarafından küfürlere maruz kaldım.
Sebebi de gank atmayışım. Ettiği küfürler yutulabilecek küfürler değil, şehitlere, şehit bebeklerine kadar küfür etti elimde ekran görüntüsü var ne yapmam gerekir?
Böyle sapık ruh hastalarına ne yapmam gerekir, ben böyle insanların sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Lütfen konumu onaylayın ve ben cevap almak istiyorum.
Şikayet edebilen varsa benden önce kendisi etsin lütfen!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar öncelikle, düzgünce oyunumu oynarken, takım arkadaşım tarafından küfürlere maruz kaldım.
Sebebi de gank atmayışım. Ettiği küfürler yutulabilecek küfürler değil, şehitlere, şehit bebeklerine kadar küfür etti elimde ekran görüntüsü var ne yapmam gerekir?
Böyle sapık ruh hastalarına ne yapmam gerekir, ben böyle insanların sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Lütfen konumu onaylayın ve ben cevap almak istiyorum.
Şikayet edebilen varsa benden önce kendisi etsin lütfen!
Nefret söyleminden raporlayabilirsin anca.

Eden eder arkadaşım size ne ya? Gerçekten dünyadaki bütün sorunlarla başa çıkabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Şehitlere küfür edenlere değil de şehitlerimizin olmasına sebep olan terör devletlerine ve politikalara karşı gelseniz çok daha yararlı olur da belki birilerinin göz yaşlarını dindirirsiniz.

Eden eder arkadaşım size ne ya? Gerçekten dünyadaki bütün sorunlarla başa çıkabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Şehitlere küfür edenlere değil de şehitlerimizin olmasına sebep olan terör devletlerine ve politikalara karşı gelseniz çok daha yararlı olur da belki birilerinin göz yaşlarını dindirirsiniz.

Askerlerimiz Vatan için savaşıyor boş yere ölmüyorlar yani

Sen ve biz rahat bir şekilde geceleri mışıl mışıl yatabiliyorsak onlar sayesindedir

Ve bu günlere gelmiş olmamız da onlar sayesindedir
Onların haklarını ödemeyiz

Oturduğun yerden boş çene yapma.
Terbiyesizliğin lüzumu yok.

Askerlerimiz Vatan için savaşıyor boş yere ölmüyorlar yani.

Sen ve biz rahat bir şekilde geceleri mışıl mışıl yatabiliyorsak onlar sayesindedir..

Ve bu günlere gelmiş olmamız da onlar sayesindedir.
Onların haklarını ödemeyiz.

Oturduğun yerden boş çene yapma.
Terbiyesizliğin lüzumu yok.
Haklısınız, arkadaşım sen niye kolaysa gelmiyorsun? @do not interfere hocam şehitlere yapılan saygısızlığa karşı ne yapabilirim, diye sormuş. Sen terbiyesizlik yapıyorsun.

Saygı duymak zorundasınız. Onlar boşuna şehit olmadılar.

:) Arkadaşlar, benim abim bizzat asker, ben de maden işçisiyim. Şimdi o kendini bilmez küfür etti diye ne oldu? Hiçbir şey. Günahı onun boynuna.

Gelip bana basma kalıp cümleler kurmayın.
Ben de diyorum ki size sıkıyorsa gereğini yapın, bu politikalara ve terör devletlerine hesabını sorun!

Ha tabii onlara küfür edenlere karşı koymak, onlara kurşun sıkanlara karşı koymaktan daha kolay geliyor değil mi? Siz böyle insanlar ile uğraşınca ne oluyor? Vaktinizi harcamaktan başka hiç bir şey olmuyor.

Sizin duyduğunuz, duymadığınız, gördüğünüz ve görmediğiniz iğrenç düşünceler var bu hayatta. Hangisiyle başa çıkacaksınız? Ömrünüz yeter mi?

Sizin yapacağınız en iyi şey, sizin için şehit olanlara küfür etmemesini bilen çocuklar yetiştirmek. O kişi ceza alsa bile zikri ve fikri değişecek mi?

Hayır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı