LoL'de değişen hiçbir şey olmaması

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar,
Normalde LoL'ü bırakmıştım. Uzun bir süre sonra da dün bir el gireyim dedim, girdim. Sonucunda da hâlâ değişen bir şey olmadığını gördüm. Abi gerçekten bilemiyorum, LoL bunu kasıtlı mı yapıyor? Oyuncuları sürekli oyuna itmek için nerede değişik adam varsa milletin oyununa mı denk getiriyor? Elo Hell denilen şeyle ciddiyim gram alakası yok. Ne kadar iyi oynarsanız oynayın bu kötü oynayanlardan gerçekten kaçış yok, sürekli oyununuza illaki gelecekler. Riot Games'in bunu kasıtlı yaptığını düşünüyorum.

Onun dışında dün yaşadığım basit bir olayı sizlere anlatmak isterim. Dün flex bir el support olarak girdim, Karma oynuyordum. Takımımız gayet iyiydi, oyunu kazanıyorduk. Sonucunda da ADC'miz oyunu ben olmasam kazanamazdınız, benim sayemde kazanıyorsunuz gibi söylemlerde bulundu. Oysaki alakası yok, herkes güzelce oyununu oynuyordu. Tam bir takım oyunu gibi oynuyorduk kısacası. Sonucunda da orman rolündeki oynayan şahısla kavga etti, ormancı arkadaş "Sana oyun kazandırmıyorum" dedi ve AFK kaldı. Sonrasında da karşı takım üstünlüğü kurdu ve ADC'miz sizinle uğraşamam dedi, o da AFK kaldı.

Oyunu da kaybettik, ondan sonra oyunu sildim zaten. Artık hiçbir şekilde oynamak istemiyorum, Riot'un bunlara gereken cezayı vermediği sürece oyunda da daha çok kan kaybı olacağını düşünüyorum. Millet kafa dağıtmaya giriyorken böyle çoluk çocuklarla uğraşmak istemez dolayısıyla oyunu bırakan kişi çok fazla olacaktır. Her neyse bunu niye burada anlattığımı bilmiyorum, konusunu açayım dedim. Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şaşıracak bir durum yok bence. Ülkenin haline bakalım örnek olarak, değişiyor mu? Hayır. Değişir mi? Hayır. Neden? Kitle tırt çünkü. Kitle değişmediği sürecek bir şey değişmez. Oyunda da böyle, gerçek hayatta da.

LoL'e 2013 sezonunda başladım 2020 sezonunda bıraktım. Bir daha oynamadım. LoL'ün bana tek kattığı şey sinir stres. Keyif eğlence için oynayamıyorsun o oyunu, toxic bi' oyun. Hangi ligte olursan ol seni buluyolar :D

@GTD, işte Riot'unda oyuncuları oyuna itmek için kasıtlı olarak yaptığını düşünüyorum. Yahu bir ara art arda 13 el winlediğimi bilirim. Art arda 7-8 el kaybetmiş adam oyunuma denk geliyor.

En büyük sorunlardan biri ise çok fazla küfürbaz veletlerin olması. Allah'a, şehitlerimize küfür ediyorlar ve Riot buna bir şey yapmıyorlar. Oyun Wolfteam gibi, nesli tükenmek üzere. Riot da bu saatten sonra bir şey yapmaz. Aynı sorun Valorant'ta da var. Efendi gibi oyununu oynayan çok az onda da küfürbazlara denk geliyor.

@GTD, işte Riot'unda oyuncuları oyuna itmek için kasıtlı olarak yaptığını düşünüyorum. Yahu bir ara art arda 13 el winlediğimi bilirim. Art arda 7-8 el kaybetmiş adam oyunuma denk geliyor.

Hocam öyle zaten. Mesela 4-5 el kazanın sonra tam sınırda lig atlamanıza 2 maç varken oyununuza en az 1 tane toxic gönderiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı