LoL'de yaptığınız en eğlenceli troll şey

Moltreach

Hectopat
Bugün hem alacağım şampiyonu banlayanlara, hem de tüm değerlerime sövenlere bir nevi ceza şeklinde çarp tutuştur yuumi oynayıp bunu yapanların içine giriyordum, bazen orman canavarına bazen topçu minyona çarp atıyorum. Aşırı eğlenceli deneyebilirsiniz. Normalde asla yapmam böyle şeyler bu arada ama hakedenlere yapılması gerekiyor, küfredenleri ve bilerek feedleyenleri de report ediyorum :D bu kişilerle dalga geçmek mükemmel oluyor.
Siz de anlatın dostlar gülelim biraz.

Middeki adam trollerse Yuumi'yi çekip çarp alıyorum. Her büyük minyona çarp atıyorum ve oyun bitene kadar adamın içinden çıkmıyorum.

Diğerleri için de Disco Nunu.

Adam benim karakteri banladıydı göz göre göre. Bende trollemek için veigar aldım. Adam gitti BC aldı midden çıkmadı. 2V1 ezrael ile lux kestiydim kazanmıştık o maçı.
Bir ara arkadaşla Top'ta veigar orianna yaptımıştık 11 dakikada maçı nexus keserek bitirdik :D.
Bir de adamdan kaçtıktan veya az canla dönük adamı kestikten sonra killa hakan replikleri söyleme favorimdir. @Motionless IN White şahittir. Bu gün oynarken aynısını yaptıydım. Heca u ile atladıydı üzerime Q ile bozdum kestik. Sonra gariban Vayne'yi Jax'ı salıp kestiydim leona Power.
Örnek olarak "sallarsın başı bir sağdan bir sola" repliği çok güzel uyuyor maçlarda.

Daha dün yaptım, autofill adc geldi cait gösterdim adam da banladı neden yaptın diye sordum anneme küfür etti ben de BC aldım, çarp + bitkinlik girdim prem de shaco aldı o da çarp + tutuştur girdi mid laneden çıkmadık arada jung döndük ve ne hikmet ise oyunu da kazandık :)

Takım arkadaşım tilt ederse her türlü satarım oyunu. 1 gram da üzülmem.

Gider onun minyonunu keserim, karşısındaki rakibe feedlerim, onu bloke ederim.

Madem ben sinir olduysam, o da olacak.

Gidip envanteri satıp 250 mana veren item alıyorum 6 tane. Mis. Türk oyunculara bu gider. Sen durup dururken beni tilt et, sonra Furkan kızgın, Furkan ırkçı.

Sırf ben bu yüzden EUW geçtim. Kafam rahat. Türklerden uzak durun yeter.

Takım arkadaşım tilt ederse her türlü satarım oyunu. 1 gram da üzülmem.

Gider onun minyonunu keserim, karşısındaki rakibe feedlerim, onu bloke ederim.

Madem ben sinir olduysam, o da olacak.

Gidip envanteri satıp 250 mana veren item alıyorum 6 tane. Mis. Türk oyunculara bu gider. Sen durup dururken beni tilt et, sonra Furkan kızgın, Furkan ırkçı.

Sırf ben bu yüzden euw geçtim. Kafam rahat. Türklerden uzak durun yeter.

Euw da fazlaca troll var sadece chatleşmiyorlar orada. O serverlarda banlanıyor zaten oradaki insanlar, TR serverinde ban seçimi yanlış olduğu için ban oranı çok düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı