LoL'de EUW mu daha iyi NA mi?

umutluyum

Kilopat
Daha fazla  
LoL oynamayı 4-5 sene önce bırakmıştım. Boş vakitlerimde eğlenmek için tekrar başladım. Sırf kafamı dağıtıp, eğlenmek için günde 1-2 kez giriyorum fakat tahmin edebileceğiniz gibi Türkiye sunucusunda bu neredeyse imkansız. Yabancı sunucuya geçmek istiyorum biraz olsun daha normal oyun oynayabilmek için. Bu durumda EUW sunucusunu mu önerirsiniz NA mi? Türkiye'den birçok insan EUW geçtiği için orada Türk dolu olduğunu söylüyorlar o yüzden daha iyi bir seçim mi olur bilemedim. Siz hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
Sizin tercihiniz tamamen. Ama TR'de kötü takım geldiği için lig atlayamıyor ve EUW geçmek istiyorsanız oradan da bir şey beklemeyin.

Yok hayır öyle bir bahanem veya isyanım yok. Sadece oyun daha yeni başlamışken küfürlerin ortalıkta uçuşması gibi toksiklikleri yaşamak istemiyorum.

3sene önce TR D4 D2 arası stuck kalmıştım geçtiğim gibi West D1 oldum :) şuansa West Master üzerindeyim TR de gelenler mental olarak seni sömürdüğü için rank atlayamama durumu maalesef gerçek.

Bence de kesinlikle mental durumun bir etkisi çok var. O yüzden EUW geçip daha rahat şekilde oynamak istiyorum.

Geri
Yukarı