LoL'de EUW mu daha iyi NA mi?

umutluyum

Kilopat
Daha fazla  
LoL oynamayı 4-5 sene önce bırakmıştım. Boş vakitlerimde eğlenmek için tekrar başladım. Sırf kafamı dağıtıp, eğlenmek için günde 1-2 kez giriyorum fakat tahmin edebileceğiniz gibi Türkiye sunucusunda bu neredeyse imkansız. Yabancı sunucuya geçmek istiyorum biraz olsun daha normal oyun oynayabilmek için. Bu durumda EUW sunucusunu mu önerirsiniz NA mi? Türkiye'den birçok insan EUW geçtiği için orada Türk dolu olduğunu söylüyorlar o yüzden daha iyi bir seçim mi olur bilemedim. Siz hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
EUW'de Türk oyuncularla karşılaşıyorsunuz evet ama herkes Türk olduğunu belli etmekten utandığı için yine kayda değer derecede az toksisite ve az konuşma ile oyun oynayabiliyorsunuz. Amerika serverında ise ping problemi yaşanabilir. EUW'de bile birazcık yükseliyor ms. TR'de oynamak gibi değil.

LoL oynamaya 4-5 sene önce bırakmıştım. Boş vakitlerimde eğlenmek için tekrar başladım. Sırf kafamı dağıtıp, eğlenmek için günde 1-2 kez giriyorum fakat tahmin edebileceğiniz gibi Türkiye sunucusunda bu neredeyse imkansız. Yabancı sunucuya geçmek istiyorum biraz olsun daha normal oyun oynayabilmek için. Bu durumda EUW sunucusunu mu önerirsiniz iyina mi? Türkiye'den birçok insan EUW geçtiği için orada Türk dolu olduğunu söylüyorlar o yüzden daha iyi bir seçim mi olur bilemedim. Siz hangisini önerirsiniz?

Bunu mod. Yanlış mı düzenledi yoksa ben mi yanlış okuyorum.

Bunu mod. Yanlış mı düzenledi yoksa ben mi yanlış okuyorum.

Evet yazım hatası yaptığımı düşünmesem de ne olur olmaz düzeltme yaptım baya bozmuş. Başlıkta bozuldu düzenleyemedim. :')

EUW'de Türk oyuncularla karşılaşıyorsunuz evet ama herkes Türk olduğunu belli etmekten utandığı için yine kayda değer derecede az toksisite ve az konuşma ile oyun oynayabiliyorsunuz. Amerika serverında ise ping problemi yaşanabilir. EUW'de bile birazcık yükseliyor ms. TR'de oynamak gibi değil.

İnanın gerçekten tek isteğim az toksiklik ve konuşma ile sadece oyunumu oynamak. Fakat sanırım geçmeden önce RP depolasam çok iyi olacak. EUW sunucusunda RP almak baya pahalı tutar sanırım.

EUW geçin. NA oyuncularının TR oyuncularından farkı yok.

O zaman RP depolayıp bir an önce geçiş yapayım. 😆

NA'da nasıl oynamayı düşünüyorsunuz anlamadım 150'nin üstünde ping alacaksınız. EUW'e geçince çok iyi bir ortam olacağını düşünmeyin belli bir eloya kadar TR'nin aynısı hatta bazen çok daha kötü. Zaten elmas elonun altındaysanız para israfı tamamen.

Artı -1 Eksi
NA'da nasıl oynamayı düşünüyorsunuz anlamadım 150'nin üstünde ping alacaksınız. EUW'e geçince çok iyi bir ortam olacağını düşünmeyin belli bir eloya kadar TR'nin aynısı hatta bazen çok daha kötü. Zaten elmas elonun altındaysanız para israfı tamamen.

NA'da o kadar ping olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Fakat para israfı olacağını sanmıyorum ya. Yine en azından adam akıllı oynayabilirim diye düşünüyorum.

NA'da o kadar ping olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Fakat para israfı olacağını sanmıyorum ya. Yine en azından adam akıllı oynayabilirim diye düşünüyorum.
Sizin tercihiniz tamamen. Ama TR'de kötü takım geldiği için lig atlayamıyor ve EUW geçmek istiyorsanız oradan da bir şey beklemeyin.

Sizin tercihiniz tamamen. Ama TR'de kötü takım geldiği için lig atlayamıyor ve EUW geçmek istiyorsanız oradan da bir şey beklemeyin.

3sene önce TR D4 D2 arası stuck kalmıştım geçtiğim gibi West D1 oldum :) şuansa West Master üzerindeyim TR de gelenler mental olarak seni sömürdüğü için rank atlayamama durumu maalesef gerçek.

Geri
Yukarı