LoL'de EUW daha mı iyi?

AlwaysGaren

Attopat
Daha fazla  
Herkes LoL için EUW geç hem daha iyi oynayan kişiler ve boş yapmayan adamlar var diyorlar. Geçmeyi düşünüyorum karasızım. Cidden EUW geçince daha iyi oynayan ve boş yapmayan kişiler mi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerde var o tipler. Batıda sadece daha azlar ama dört oyundan birinde yine birileri satacak oyunu. EUW güzel tarafı benim fark ettiğim orada görevliler daha ilgili sanki. Orada attığım her rapordan geri dönüş alırken TR sunucusunda hiç geri dönüş almıyordum.

Sezon 2'den beri LoL oynuyorum. EUW'da da oynadım, TR'de de oynadım. Küfür dışında hepsi aynı. Bizim sunucuda çok daha fazla küfür var ama EUW'da da flame, şikayet, oyunu sabote etme, vs. hepsi var.

EUW'da raporlara çabuk geri dönüş yapıyorlar, onun dışı feederlar vs. aynı. Ama oyuncu farkı gerçekten var, TR Elmasıyla EUW Elması aynı değil.

EUW, TR çöplüğüne göre çok daha temiz. Ama EUW'da oynarken sanki singleplayer oyun oynuyormuşsunuz gibi oluyor. Chate kimse bir şey yazmıyor. En azından oynadığım zamanlar bende durum böyleydi.

Euw oyuncu sayısı birkaç kat daha fazla tr de hep aynı kişiler denk geliyordu.

EUW, TR çöplüğüne göre çok daha temiz. Ama EUW'da oynarken sanki singleplayer oyun oynuyormuşsunuz gibi oluyor. Chate kimse bir şey yazmıyor. En azından oynadığım zamanlar bende durum böyleydi.
Bu bir eksi değil artı bana göre. Chatte boş yapmaktan birbirine sövmekten oyuna odaklanmıyorlar sonra. Chat %90 ı küfür zaten. Türkler olarak dünyada en çok küfür eden milletiz.

Geri
Yukarı