LoL'de FPS bir anda 20'ye düştü

mstfdm

Femtopat
Daha fazla  
Dün oyunu 140 FPS de falan oynuyordum. Oyun bittikten sonra cihazı kurcalarken yanlışlıkla LoL'ü sildim. Bugün tekrar yükleyip girdiğimde FPS 20 civarlarında dolanıyordu. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows tuşu + r %temp% yaz klasörü temizle.
Ya da LoL'e sağ tıkla dosya konumundan aynı olan dosyaları sil 2 defa yükleyince dosyalar çoğalıyor bu yüzden FPS düşüşü yaşanıyor.

hayır

hayır nvidia
Benim arkadaşımın laptopu(1650) o unbound oynuyordu rahatça yüksek fpsde geçen haftalarda bı driver güncellemesi geldi ve FPS düşmeleri yaşamaya başladı başka oyunlarda öyle olmuyormus sende de öyledir galiba bı format dene bakalım ne olacak

Windows tuşu + r %temp% yaz klasörü temizle.
Ya da LoL'e sağ tıkla dosya konumundan aynı olan dosyaları sil 2 defa yükleyince dosyalar çoğalıyor bu yüzden FPS düşüşü yaşanıyor.
olmadı hocam

Benim arkadaşımın laptopu(1650) o unbound oynuyordu rahatça yüksek fpsde geçen haftalarda bı driver güncellemesi geldi ve FPS düşmeleri yaşamaya başladı başka oyunlarda öyle olmuyormus sende de öyledir galiba bı format dene bakalım ne olacak
hocam az önce driver güncellemesi yaptım fps 3 e düştü şimdi. driverı silip tekrar yüklesem ne olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı