LoL'de kendimi nasıl geliştirebilirim?

Her zaman için eşya tercihinizi rakip takıma göre yapın. Ezber eşya seçimi yapmak oyunun şu anki metasında size her zaman avantaj sağlamayabilir. Karşınızdaki oyuncunun nasıl oynadığını analiz edebilmek için bir kaç dakika hasar takasına girerek nasıl tepki verdiğine ve agresif mi yoksa pasif mi oynadığını gözlemleyin. Koridordaki oyuncunun nasıl oynadığını gözlemlemekten daha ilerisi, rakip takımın nasıl oynadığını gözlemlemektir.
Hiç bir zaman ezber seçim yapmam. Ve yapanları da hep uyardım. Genellikle rakibimin ne kadar hasara sahip olduğunu bir kaç trade de çözebiliyorum ve ne yapacağını da tahmin ediyorum. Bu aralar genellikle ormancı şampiyonların orman dönme hızı ve ne kadar damage atıyor onlara göz gezindirdim. Çünkü ne yapacağını daha kolay anlayayabileyim diye.

Hiç bir zaman ezber seçim yapmam. Ve yapanları da hep uyardım. Genellikle rakibimin ne kadar hasara sahip olduğunu bir kaç trade de çözebiliyorum ve ne yapacağını da tahmin ediyorum. Bu aralar genellikle ormancı şampiyonların orman dönme hızı ve ne kadar damage atıyor onlara göz gezindirdim. Çünkü ne yapacağını daha kolay anlayayabileyim diye.
Oyun stiliniz gayet iyi. Çok daha fazla oyun oynayarak veya internet üzerinden karşılaşma takip ederek kendinize daha fazlasını katabilirsiniz.

Oyun stiliniz gayet iyi. Çok daha fazla oyun oynayarak veya internet üzerinden karşılaşma takip ederek kendinize daha fazlasını katabilirsiniz.

Sürekli challanger maçları izleyip, kendime bir şey katmaya çalıştım fakat analiz de lazım gibi. Aral Norrman o yönde çok iyi şeyler paylaşıyordu fakat şu an durdurdu. Türkiye'de böyle içerikler çeken az olduğu için kendim analiz yapmaya çalışıyorum. Ve dediğiniz gibi çok oyun oynamam da gerekli. Nedense çekiniyorum duosuz oynamaya. Bir şekil de çözmeye çalışacağım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı