LoL'de kötü takım şanssızlık mı?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Dostlarım, şimdi maçıma sürekli gelen tipleri sıralıyorum size:

1. Dibinde olduğum ve yardım istediğim halde yardıma gelmeyen.
2. Bilerek AFK kalanlar veya feedleyenler.
3. Bilmedikleri şampiyonları alıp feedleyenler.

Kendimi oyunda tanımlayım:

1. Karşı takımı sustururum hep ve hiç konuşmam onlarla.
2. Kindred main olmama rağmen arada Xin, Amumu, Sejuani ve Ekko oynarım.

sdsad.png

Şu aile gibi garibanım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinir hastası olmadan bırakmanı öneririm. Bırakamam dersen yapacak bir şey yok rütbeni yazmamışsın ama kendine güveniyorsan kendini plata elmasa boostlattır orda daha rahat edersin. Ayrıca o kişiler her takımda var en az 1 tane geliyor ve bazen farketmesek de onlardan biri de biz oluyoruz kötü oynadığımız oyunlar oluyor o yüzden suçu başkasında aramayın oyunu taşımaya çalışın elinizden geleni yapın devamı gelir zaten.

1. dibinde olduğum ve yardım istediğim halde yardıma gelmeyen.
2. bilerek AFK kalanlar veya feedleyenler.
3. bilmedikleri şampiyonları alıp feedleyenler.

1. karşı takımı sustururum hep ve hiç konuşmam onlarla.
2. kindred main olmama rağmen arada xin, amumu, sejuani ve ekko oynarım.

Eki Görüntüle 641948

Şu aile gibi garibanım.

Kendine bir Duo bul TR'de oynuyorsan kesin bul euw da isende bence bul orası ile TR arasında pek fark yok onun dışında benim bir komplo teorim var Riot bir hesabı bana göre bir çukura atıyor ve bu oyuncuya sürekli olarak kötü oyuncu atiyor... Şaka bir yana fazla tilt olmamaya çalış ve özellikle bota gank atmaya çalışıp objektifleri al.

Kendine bir Duo bul TR'de oynuyorsan kesin bul euw da isende bence bul orası ile TR arasında pek fark yok onun dışında benim bir komplo teorim var Riot bir hesabı bana göre bir çukura atıyor ve bu oyuncuya sürekli olarak kötü oyuncu atiyor... Şaka bir yana fazla tilt olmamaya çalış ve özellikle bota gank atmaya çalışıp objektifleri al.

Harbiden öyle ben bazen 10 maç üst üste kazanıyorum sonra 10 maç üst üste kaybediyorum böyle bir şey olabilir mi?

Gerçekten oyunu beceremeyip, üst üste bozgun aldıktan sonra internette "Sinir hastası olmadan bırakın", "Ben bıraktım çok mutluyum, önerim sizin de bırakmanız" gibi saçma sapan mesajlar gelmesi sıktı. Bir kere lig çıkmak istiyorsan ilk önce elonu yükselteceksin. Oyun senin attığın tüm klikleri, attığın tüm totem yerlerini, minyon alışını hesaplıyor. Buna göre elonu belirliyor. Elon altın liginin altındaysa o ligden çıkamazsın arkadaşım. Çıkmanın iki yolu var; ya eloboost yaptıracaksın, koca koca Challenger adamlar hesabına girip çıkaracak ya da oyun bilgini arttırıp düzgün takımlar ile yükseleceksin.

Yani demeye çalıştığım şey şu: bir sürü challenger, grandmaster, master var. Oyunun suçu varsa bu oyuncular nasıl bu liglere ulaştılar? İyi takım üst üste şansa geldi de challenger mi oldu?

1. dibinde olduğum ve yardım istediğim halde yardıma gelmeyen.
2. bilerek AFK kalanlar veya feedleyenler.
3. bilmedikleri şampiyonları alıp feedleyenler.

1. karşı takımı sustururum hep ve hiç konuşmam onlarla.
2. kindred main olmama rağmen arada xin, amumu, sejuani ve ekko oynarım.

Eki Görüntüle 641948

Şu aile gibi garibanım.

Cevap basit. Iyi oynayacaksın. Kotu takim bir bahane değil.

Geri
Yukarı