LoL'de kötü takım şanssızlık mı?

Oynayan nasıl oynuyor onu merak ediyorum? Herkes bir sorun yaşıyor. Sunucu değiştirmek ile başla. Türkiye sunucusundan kurtulman gerek. Boost işini düşünme derim.

Olay iyi oynamakda değil, uygun oynamakta.

Mesela ben koridoru genelde kazanırım ama 5V5'de eritirler beni. Gümüş eloda çok kendini beğenmişlik var yani öngörü yeteneği olmayan yapay zeka gibi, yapılan seçimler ne sonuç doğuracak diye düşünme yok, direkt bunu yapsam kill alır mıyım düşüncesindeler.

Şahsen ben kendime hiç güvenmiyorum çünkü Darius alıp 1.9M Master'yi'yi ağır şekilde ezmiştim, 20. dakikada 0/5 40 CS olan Master, 1 TF'de takımımdan 3 kill alıp 2 item bitirip Full item olmuş beni 1V1'de 3 saniyede eritip oyunu kazandırmıştı. Ben o gün bu gündür asla kendime aşırı güvenmem.

Kısacası lobide seçimini koridoru değil TF'yi kazanmak için yap ve kimseye güvenme.

EDIT : Kimseyi de küçümseme.

@350070 Eğer düşük elodaysanız kesinlikle Kindred oynamayınız çünkü insanlar yardıma gelmiyor derken kafayı yiyebilirsiniz. Ayrıca oyunu bırakmak en sağlıklısı :).
Ben en az 10 yük alabiliyorum. Ama bizim takımda, her koridor neredeyse her el kaybediyor. Rakip ormancılar ise free win kazanıyor.
Olay iyi oynamakda değil, uygun oynamakta.

Mesela ben koridoru genelde kazanırım ama 5V5'de eritirler beni. Gümüş eloda çok kendini beğenmişlik var yani öngörü yeteneği olmayan yapay zeka gibi, yapılan seçimler ne sonuç doğuracak diye düşünme yok, direkt bunu yapsam kill alır mıyım düşüncesindeler.

Şahsen ben kendime hiç güvenmiyorum çünkü Darius alıp 1.9M Master'yi'yi ağır şekilde ezmiştim, 20. dakikada 0/5 40 CS olan Master, 1 TF'de takımımdan 3 kill alıp 2 item bitirip Full item olmuş beni 1V1'de 3 saniyede eritip oyunu kazandırmıştı. Ben o gün bu gündür asla kendime aşırı güvenmem.

Kısacası lobide seçimini koridoru değil TF'yi kazanmak için yap ve kimseye güvenme.

EDIT : Kimseyi de küçümseme.
Benim hiç öyle huylarım yok vallahi.
Iyi oynuyorsan zaten rahatça çıkıyorsun. Arada yenilgiler illa ki oluyor ama küme cikmana engel değil.
Ben hiç kazanamıyorum ya.
Tamamen psikolojik, duygusal zekanız yüksek ise sinirlerinize hakim olabiliyorsanız, oyun mekaniklerine hakimseniz başarılı olursunuz. Tabi bu oyunun oyuncu kitlesi peygamber sabrı gerektirir o ayrı.

Ben hiç sinirlenmiyorum. Elimden geldiğince SS'ler ile oynuyorum ama yok yani. Şans yok şans XD.
S7'de Gümüş bitirdim.
S8'de Altın bitirdim.
S9 pek oynuyamadım açıkcası Altın bitirip kapattım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı