LoL'de maç kazanamıyorum

Ben ligime göre süperim demiyorum ama ortalamasıyım yani ormancım rakibe ölürse toparlamam zor olur ya da AFK varsa işte benim olmak istediğim bunu toparlamak bunlara rağmen öğrenmek. Laneyi kazansam latede düşüyüorum.
Anormal olan iyi giderken 10 maçı neredeyse arka arkaya kaybetmem.
Sezon 7 Rengar reworkünden beri sadece Jax a alıştım sonra onunda itemi kalktı kaldım öyle.

Son düzenleme:
ben de bir aralar acaba çok mu kötü oynuyorum diye düşünüyordum sonra her şeyi sıfırdan öğrenmeye tekrar başladım önce eğitimi tekrar geçtim sonra botlarla 5 6 el oynadım özgüvenim yerine geldikçe de normal maç atmaya başladım sen de bunları yapabilirsin ben ciddi oynamayarak trde gold 3 westte de silver 1 e çıktım şuan üniversitede olduğum için vakit ayıramıyorum

Desteğe pyke al yok edersin iyi bir Adc'ye ihtiyacın yok. Ben öyle yaparak bronz 4'den gümüş 1'e çıktım kasmayı bıraktım ama altın olurdum çok rahat.

Maalesef takımına gelen oyuncuları sene seçemıyorsun Türkiye'de çoluk çocuk denk gelmesı mümkün AFK bırakan mı dersın trolleyen mı dersın ya da karakter deneyen mı dersın hepsı gelıyor maalesef ya da kasıp kasıp sana oyun mu kazandırıcam dıyıp feedleyenı de gördum o kadar replesek de Riot bunları görmezden gelıyor maalesef ... TR sunucusu pişmanlıktır ...

Maalesef takımına gelen oyuncuları sene seçemıyorsun Türkiye'de çoluk çocuk denk gelmesı mümkün AFK bırakan mı dersın trolleyen mı dersın ya da karakter deneyen mı dersın hepsı gelıyor maalesef ya da kasıp kasıp sana oyun mu kazandırıcam dıyıp feedleyenı de gördum o kadar replesek de Riot bunları görmezden gelıyor maalesef ... TR sunucusu pişmanlıktır ...

Sadece TR değil hocam ben EU W'da oynadım oranın TR'den farkı yazı yazmıyorlar sadece. Adam trollemek için ya AFK bırakıyor orada da ya da kule altına koşup ölüyor. Ve ırkçılık aşırı derecede fazla orada.

Silver sınanma ligidir, hangi sunucuda olursan ol ben hiçbir zaman rahat çıkamadım orayı. Oyunu 6 sezondur oynuyorum ve maksimum TR GM, EUW D3 görebildim. 1 ay önce falan EUW Smurf kasayım dedim, %55Wrate ile Gümüş 1'im şu an, 25 galibiyet falan var. Tabi platinler ile eşleştiriyor orası ayrı, yine de Gümüş'üm ennihayetinde. Demek istediğim, o ELO'nun aşırı üstünde oynamıyorsan çok kolay çıkamıyorsun düşük ELO'dan, böyle bir gerçek var.

Evet arkadaşlar şu andan itibaren Silver 2 80 Lp'den Silver 3 75 lp deyim. Daha girmiyorum, çünkü sadece 2 günde oldu bu olanlar, ve hiç maç kazanamadım. Ben iyi oynasam Jungle gelip karşıya ölüyor, ya da AFK olur. Sizce hangi Hero'yu almalıyım?

Jax ve Master gibi taşıyıcı şampiyonlar alman lazım.

Evet arkadaşlar şu andan itibaren Silver 2 80 lp'den Silver 3 75 lp deyim. Daha girmiyorum, çünkü sadece 2 günde oldu bu olanlar, ve hiç maç kazanamadım. Ben iyi oynasam Jungle gelip karşıya ölüyor, ya da AFK olur. Sizce hangi Hero'yu almalıyım?
Master yi jungle veya top. Early gamede feedlesen bile latede deşersin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı