LoL'de maçı trollemek kul hakkı mı?

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Bugün smurf açtım 30'a kadar kastım biraz rank kasıcaktım gerçekten terbiyeli sakin bir oyuncuyumdur ilk maçımda takımıma gelen Morgana bana invade gidelim dedi. Tamam dedim gittik kaybettik orayı. Benim bir suçum yok 3 kişiyi çektim 3kişininde flashı gitti sonra manam ve canım bittiği için base attım orada Morgana durmaya devam etti ve öldü. Ben sakin kaldım Morgana 1 2 kez daha öldükten sonra bugün ailevi değerlerime dinime sövmeye başladı. Sonra bende maçı trolledim. Sinirlenip yaptığım şey yanlış çok pişmanım ama çok sinirlenmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisinin zamanını çalmak elbette kötü bir şeydir sonuçta o oyunda sadece Morgana yok. Mutele ve oyununa devam et hem senin için hem de o adamın hak ettiğini bulması için yapacağın en iyi şey bu olur. Senin güven faktörün ne kadar yüksek olursa raporladığın kişiler o kadar hızlı cezalandırılır ve sana atılan rapolar daha az etkiye sahip olur. Aynı şekilde güven faktörün düşük olursa attığın raporlar daha az etkili ve yediğin raporlar daha etkili olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence evet. Sen bir yerlerini yırtıyorsun ve millet ayrı bir kafa yaşıyor. Bunu yazmadan önce bir maçtan çıktım. 1v9 oynadım yine. Normal şeyler bunlar platin eloda falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı