LoL'de Makro Ban Sebebi mi?

Ön yargılı değilim ama bu LoL kitlesi öyle bir kitleki hepsi değil ama çoğunluğu birisi forumda bir şey yazsa bile sinir oluyorum.

Boş işlerle uğraşıyorsun gideceksin engelleyeceksin Riot bu sistemi boşuna getirmedi. Oyunu oynayacaksan vakit geçirceksin milletin ne yaptığına bakma engelle ve raporla, hemen raporu 1 dakika da atma doğru bir kategori seç kaç kişi banlatmıştım zamanında şu an oynamıyorum.
Dostum yaptığım tek şey oyun içinde tab'a basarak adamın karakterine "Canlı" diye ping atmak neden bu kadar abarttın :D?

Çünkü senin gibi tipler rapor sistemini kullanmak yerine drama çıkarmaya çalışıyor git oyununu oyna pinglemeyle uğraşma boş insanlarsınız siz.
1. si adamın yaptığı kötü oynayışı(kasıtlı besleme değil) raporlayamıyorum maalesef, 2. olarak LoL'de o kadar hakaret, kasıtlı besleme, oyun bozanlık olmasına rağmen benim oyun içinde toplasan 2-3 defa -ki o da tilt olursam eğer- adamın oynadığı karaktere "Canlı" ping'i atmam neden bu kadar zoruna gitti anlamadım.

1. si adamın yaptığı kötü oynayışı(kasıtlı besleme değil) raporlayamıyorum maalesef, 2. olarak LoL'de o kadar hakaret, kasıtlı besleme, oyun bozanlık olmasına rağmen benim oyun içinde toplasan 2-3 defa -ki o da tilt olursam eğer- adamın oynadığı karaktere "canlı" Ping'i atmam neden bu kadar zoruna gitti anlamadım.

Zoruma gitmiyor boş işlerle uğraşıyorsun diyorum zaten siz lolcüler yerinizden durmıyorsunuz genel olarak seni bilemem ama bunları yapmayı gerek olmadığını insanları raporlaman gerektiğini söylüyorum o ban yiyince zaten tırnaklarını yer LoL'den başka sevdiği oyun olmadığı için merak etme sen.

1. si adamın yaptığı kötü oynayışı (kasıtlı besleme değil) raporlayamıyorum maalesef.
En iyi e-sporcu bile kötü bir oyun geçirebilir. Senin gibi toxic kitle de birkaç oyunu kötü geçti diye insana moral vermesi gerekirken moralini alt üst etmek için uğraşan kitle. Riot Türkiye server'ını senin gibiler için açtı. Sana değer verdiği için değil. Senin verdiğin 1.87 Dolar onlar için hiçbir değer ifade etmiyor. Maksat diğer oyunculardan seni uzak tutmak.

En iyi e-sporcu bile kötü bir oyun geçirebilir. Senin gibi toxic kitle de birkaç oyunu kötü geçti diye insana moral vermesi gerekirken moralini alt üst etmek için uğraşan kitle. Riot Türkiye Server'ını senin gibiler için açtı. Sana değer verdiği için değil. Senin verdiğin 1.87 dolar onlar için hiçbir değer ifade etmiyor. Maksat diğer oyunculardan seni uzak tutmak.

Ağzına sağlık hocam :)

Zoruma gitmiyor boş işlerle uğraşıyorsun diyorum zaten siz lolcüler yerinizden durmıyorsunuz genel olarak seni bilemem ama bunları yapmayı gerek olmadığını insanları raporlaman gerektiğini söylüyorum o ban yiyince zaten tırnaklarını yer LoL'den başka sevdiği oyun olmadığı için merak etme sen.
Yaptıkları rapor sistemi benim dediğim oyuncuları algılamıyor, algılaması için kule altında 30 ölümü falan olması lazım. Yoksa başka türlü küfür ve hakaretten raporluyorum zaten, ki onların da ban yemesi için ağır hakaretler etmesi lazım. Senin de dediğin gibi o kişilerin LoL'den başka oyunu yok :D. Ancak perma ban yemeleri için ya girdikleri her maç 30 kere ölecekler ya da script kullanacaklar. Onunla da uğraşmaları zor açıkçası.
En iyi e-sporcu bile kötü bir oyun geçirebilir. Senin gibi toxic kitle de birkaç oyunu kötü geçti diye insana moral vermesi gerekirken moralini alt üst etmek için uğraşan kitle. Riot Türkiye server'ını senin gibiler için açtı. Sana değer verdiği için değil. Senin verdiğin 1.87 Dolar onlar için hiçbir değer ifade etmiyor. Maksat diğer oyunculardan seni uzak tutmak.
Ağzına sağlık hocam :)
Cidden düşündüm de siz ya hiç TR serverında LoL oynamadınız ya da benim yaptığımın üstünde olan şeylere tepkiniz daha da fazla:D

Cidden düşündüm de siz ya hiç TR serverında LoL oynamadınız ya da benim yaptığımın üstünde olan şeylere tepkiniz daha da fazla:D
LoL'ü bırakma sebebim senin gibi oyuncular. TR serverinde de oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı