LoL'de Makro Ban Sebebi mi?

Zoran Lazarevic

Femtopat
Daha fazla  
LoL'de macro kullanıyorum ancak kullanma amacım tilt olduğum oyunculara ardı ardına ping atmam, yani oynayışı etkileyecek bir macro (kombo vesaire için) kullanmıyorum. Bildiğim kadarıyla oynayışı etkileyenler ban sebebi ancak bu da mı öyle diye aklıma takıldı.

Not: Macroyu ayarladığım uygulama mousemun kendi orijinal uygulaması.

LoL'de macro kullanıyorum ancak kullanma amacım tilt olduğum oyunculara ardı ardına ping atmam, yani oynayışı etkileyecek bir macro (kombo vesaire için) kullanmıyorum. Bildiğim kadarıyla oynayışı etkileyenler ban sebebi ancak bu da mı öyle diye aklıma takıldı.

Senin yapmak istediğin daha tilt edici bir şey.

Ban sebebi olduğu hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ancak etik değil konusuna gelecek olursak benim yaptığım, oyundaki her şeyin yanında bir hiç ve öyle çok da yapmıyorum :D.

Ön yargılı değilim ama bu LoL kitlesi öyle bir kitleki hepsi değil ama çoğunluğu birisi forumda bir şey yazsa bile sinir oluyorum.

Ban sebebi olduğu hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ancak etik değil konusuna gelecek olursak benim yaptığım, oyundaki her şeyin yanında bir hiç ve öyle çok da yapmıyorum :D.

Boş işlerle uğraşıyorsun gideceksin engelleyeceksin Riot bu sistemi boşuna getirmedi. Oyunu oynayacaksan vakit geçirceksin milletin ne yaptığına bakma engelle ve raporla, hemen raporu 1 dakika da atma doğru bir kategori seç kaç kişi banlatmıştım zamanında şu an oynamıyorum.

Lütfen sadece Türkiye sunucusunda yap. EUW'de falan yapıyorsan ismini söyle raporlayayım. Yabancıların oyununu zehir etmek hiç hoş bir şey değil. TR serverinde herkes senin gibi, o yüzden fazla sırıtmazsın.

Konuya dönersek evet sohbet veya ifade yasaklaması yersin.

Geri
Yukarı