Çözüldü LOL'de mikrofondan ses gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HardPlayer

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Ryzen 5 2600.
RX 570 Armor 4G.
ASUS TUF B450 PLUS GAMING.
G.Skill Ripjaws 8 GB 2X.
Urbanears plattan 2 kulaklık

Bütün sürücülerim güncel, fakat LOL'de mikrofonumdan ses gitmiyor karşıya. İzinler her şey açık internetteki önerilerin birçoğunu yaptım yine de ses gitmiyor. İyice sinir küpü oldum bu yetmezmiş gibi üstüne 3 gündür de elektrik kesiliyor. İşten geliyorum 1 saat oyun oynamak için, yine elektrik yok. Bu mikrofon sorununu nasıl halledebilirim birçok kişi yaşıyor benim arkadaşlarımın hepsi bu sorundan şikayetçi Discord kullanıyorlar. Laptopumda da çalışmıyor. Bence LOL hatalı.

Normalde çalışıyorsa mic'in çok kafana takma ara sıra oluyor oyunda. Sesli sohbete bağlanmıyor ya da ses gelmiyor gitmiyor.

Battlefield 4'te konuşuyordum. Linkini attığınız sitede test edeceğim. Elektrik yok şuanda 3 gündür gidiyor aşırı gerginim. Teşekkürler.
LOL'de şu an bayağı sıkıntı var ondan dolayı olabilir.
Bu linkten mikrofonunu kontrol edebilirsin. Online Ses Kaydedici
Maalesef mikrofon çalışmıyor bu sitede de.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı